Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na iparts.pl

1 °P  za 3 zł

iParts.pl – najlepszy sklep dla zmotoryzowanych

iParts.pl to sklep, który w prestiżowych rankingach dużych niezależnych serwisów zdobywa wysokie miejsca. Również wśród klientów budzi duże uznanie z uwagi na szeroki asortyment, przystępne ceny i politykę firmy.

Ten sklep internetowy to także prężny zespół specjalistów odpowiedzialnych za dobór jak najlepszej oferty dla klienta. Sztab konsultantów zawsze jest gotowy do pomocy przy wybieraniu produktów. Jeżeli tylko będziesz miał pytanie, możesz się z nimi skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego warto kupować na iParts.pl?

Przede wszystkim dlatego, że ceny zaproponowane przez tę firmę są nawet o 40% niższe niż ceny rynkowe. To pozwala zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy na zakupie części samochodowych. Co więcej, przy większych zakupach można liczyć na darmową dostawę (wystarczy, że kwota zakupów przekroczy 399 zł). Warto też podkreślić, że sklep dba o najwyższe standardy obsługi klienta, w tym bezpieczeństwo transakcji dokonywanych przez system internetowy. Dzięki temu opłaty możesz dokonać zarówno przy pomocy szybkiego przelewu, jak i karty kredytowej. Przesyłki wysyłane są firmą kurierską, masz więc pewność, że wybrane części dotrą do Ciebie bardzo szybko. To pozwala zaoszczędzić również czas, który w innym przypadku musiałbyś poświęcić na wizytę w stacjonarnym sklepie.