Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na iparts.pl

1 °P za 3 zł

Samochody mają to do siebie, że ich poszczególne elementy dość szybko ulegają zużyciu. Dlatego rośnie zapotrzebowanie na części zamienne do różnego rodzaju pojazdów. Jeśli i Ty chcesz kupić nową część do swojego samochodu, zajrzyj do jednego z naszych partnerów – iParts.pl. Jest to jeden z największych i najprężniej rozwijających się sklepów internetowych oferujących części i akcesoria samochodowe. Znajdziesz w nim dosłownie wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania pojazdu. Możesz też zbierać w nim °Punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł, zyskujesz 1 °Punkt.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

iParts.pl – najlepszy sklep dla zmotoryzowanych

iParts.pl to sklep, który w prestiżowych rankingach dużych niezależnych serwisów zdobywa wysokie miejsca. Również wśród klientów budzi duże uznanie z uwagi na szeroki asortyment, przystępne ceny i politykę firmy.

Ten sklep internetowy to także prężny zespół specjalistów odpowiedzialnych za dobór jak najlepszej oferty dla klienta. Sztab konsultantów zawsze jest gotowy do pomocy przy wybieraniu produktów. Jeżeli tylko będziesz miał pytanie, możesz się z nimi skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego warto kupować na iParts.pl?

Przede wszystkim dlatego, że ceny zaproponowane przez tę firmę są nawet o 40% niższe niż ceny rynkowe. To pozwala zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy na zakupie części samochodowych. Co więcej, przy większych zakupach można liczyć na darmową dostawę (wystarczy, że kwota zakupów przekroczy 399 zł). Warto też podkreślić, że sklep dba o najwyższe standardy obsługi klienta, w tym bezpieczeństwo transakcji dokonywanych przez system internetowy. Dzięki temu opłaty możesz dokonać zarówno przy pomocy szybkiego przelewu, jak i karty kredytowej. Przesyłki wysyłane są firmą kurierską, masz więc pewność, że wybrane części dotrą do Ciebie bardzo szybko. To pozwala zaoszczędzić również czas, który w innym przypadku musiałbyś poświęcić na wizytę w stacjonarnym sklepie.