Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na intersport.pl

1 °P za 3 zł

INTERSPORT - sieć sklepów sportowych z szeroką ofertą odzieży, obuwia i sprzętu sportowego takich marek jak: Adias, Nike, Puma, The North Face, Salomon, Giant itd.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Punkty nie zostaną naliczone od wartości karty podarunkowej użytej do opłacenia zakupów.

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący CIę sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Żyj aktywnie – zadbaj o swoją kondycję razem z Intersport

Aktywny tryb życia pozwala na zachowanie prawidłowej wagi, szczupłej sylwetki, zdrowia i dobrego samopoczucia. Praktycznie każdy rodzaj aktywności fizycznej, jeśli zostanie wprowadzony do codziennej rutyny w odpowiedni sposób, zapewni lepsze samopoczucie.

Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy sprzętu sportowego, odzieży i różnego rodzaju akcesoriów, sprawdź sieć sklepów Intersport. Jej oferta jest stworzona dla osób aktywnych, które szukają dobrej jakości obuwia, sprzętu, a także odzieży sportowej i turystycznej. To sklep internetowy, w którym zrobisz zakupy wygodnie, bez wychodzenia z domu. Znajdziesz tu produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci podzielone na przejrzyste kategorie. Sprawdź też zawartość zakładek Wyprzedaż oraz Kiermasz, gdzie czekają na ciebie atrakcyjne promocje.

Czerp korzyści ze sportowych zakupów – zbieraj punkty PAYBACK u naszego partnera

Pamiętaj, że przy każdych zakupach w Intersport twoje konto PAYBACK może powiększyć się o kolejne punkty podstawowe i bonusowe. Wystarczy, że kupowanie rozpoczniesz na stronie Programu lub w aplikacji PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt podstawowy. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów możesz wymienić je na nagrodę rzeczową lub voucher. Wykorzystaj je w wybranych partnerskich punktach stacjonarnych, aby przy ich pomocy obniżyć rachunki za zakupy. Jeżeli chcesz zyskać jeszcze więcej, aktywuj kod promocyjny Intersport.