Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na intercars.pl

1 °P za 3 zł

Inter Cars to największy sprzedawca części samochodowych, opon zimowych i opon letnich w Polsce oraz w całej Europie Środkowo – Wschodniej. W naszej ofercie posiadamy ponad 2 mln części do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Inter Cars – najlepsze zakupy w dobrej cenie

W sklepie Inter Cars dostępne są części samochodowe renomowanych producentów, jak Bosch, Continental, Sachs, Monroe, Febi, TRW, Denso, Michelin. Kupując produkty cenionych marek, masz pewność, że będą ci długo służyły, zapewniając bezpieczną i komfortową jazdę samochodem. Oferta Inter Cars obejmuje m.in. akumulatory, oleje i środki chemiczne, opony i akcesoria, części zamienne, akcesoria samochodowe i motocyklowe, klimatyzacje, części do tuningu, a także elektronarzędzia oraz narzędzia ręczne do warsztatów samochodowych i urządzenia czyszcząco-myjące. Asortyment dostępny jest w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu masz pewność, że nie przepłacasz. Inter Cars realizuje także zamówienia z montażem, w warsztacie wybranym przez klienta. W takim przypadku dostawa jest darmowa. Płatność dotyczy towaru i usługi – jest realizowana na miejscu gotówką bądź kartą płatniczą. Termin montażu części uzgadnia się z klientem. Zużyte części i akcesoria można zostawić w warsztacie, aby je zutylizować. Inter Cars jest członkiem „Koalicji na rzecz świadomego biznesu”, której celem jest zrównoważony rozwój i troska o środowisko naturalne.

Wygodne zakupy online w Inter Cars

Zakupy przez internet w sklepie Inter Cars są wygodne i bezpieczne. Klient ma prawo, w ciągu 14 dni od odebrania paczki, odstąpić od umowy sprzedaży i zwrócić zamówiony towar. Za zakupy przez internet można zapłacić, korzystając z systemu PayU bądź PayPal, a także gotówką przy odbiorze. W przypadku artykułów znajdujących się w magazynie, dostawa jest realizowana w ciągu 1–2 dni roboczych – dostępność i czas wysyłki towaru z magazynów zewnętrznych określane są indywidualnie. Zamówione produkty można odebrać w punkcie odbioru, warsztacie, w którym zostanie dokonana naprawa, lub zamówić dostawę do domu.