Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na hotels.com

1 °P za 3 zł

Hotels.com to lider branży turystycznej oferujący możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie za pomocą sieci stron dostępnych w językach użytkowników.


*Punkty PAYBACK pojawią się na Twoim koncie do 30 dni od dnia wykonania transakcji, ale będą zablokowane. Odblokowanie nastąpi po upływie 12 miesięcy od dnia wyjazdu. Punkty PAYBACK naliczane są wyłącznie za rezerwacje dokonywane bez użycia kodu rabatowego.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Zarezerwuj nocleg razem z hotels.com

Hotels.com to jeden z liderów na rynku rezerwacji internetowych. Swoje oddziały ma w wielu krajach na całym świecie, co pozwala na sprawne zarezerwowanie hotelu praktycznie w dowolnym miejscu na kuli ziemskiej. Zabukowania terminu można dokonać zarówno za pośrednictwem witryny internetowej, jak i infolinii. Co istotne, rezerwacji da się dokonywać w hotelach siecowych oraz niezależnych. W czasie rezerwacji terminu możesz też zdecydować o sposobie wyżywienia i wielu innych opcjach, które sprawią, że pobyt w hotelu będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Za pośrednictwem strony będziesz mógł znaleźć nocleg również w okresie, kiedy można spodziewać się dużego obłożenia turystycznego w danym mieście, np. gdy są w nim organizowane duże wydarzenia, takie jak koncerty.

Jak zarezerwować pokój z hotels.com?

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy wybrać miasto i czas, jaki chce się w nim spędzić – zaznaczyć datę zameldowania i wymeldowania. Trzeba też podać liczbę osób, dla której przygotowany ma być nocleg. Po wpisaniu tych danych pojawiają się propozycje hoteli z wolnymi miejscami w tym okresie. Oczywiście możesz także zaznaczyć opcję, aby pokazały się wszystkie obiekty tego typu, niezależnie od tego, czy są w nich wolne miejsca czy nie.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat poszczególnych obiektów, które pokazały się na liście, wystarczy, że klikniesz ich nazwę. Jeżeli wszystko Ci się spodoba, możesz bez problemu zarezerwować pokój dla siebie i osób, które będą z Tobą podróżować. Dodatkowo możesz liczyć na zasilenie konta punktami PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz jeden punkt w naszym programie.