Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy w Horze

1 °P za 3 zł

Sklep internetowy Horze oferuje jedną z największych linii produktów jeździeckich dla miłośników koni w całej Europie. Oprócz szerokiego wyboru produktów w wielu różnych kategoriach, zapewniamy również dostęp do wielu znanych marek na rynku jeździeckim. Posiadamy również dwie popularne marki własne: Horze i B Vertigo.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Punkty za zakupy w aplikacji mobilnej sklepu nie zostaną naliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Pokochaj jazdę konną

Horze to firma, która z rodzinnego, niewielkiego biznesu rozrosła się do międzynarodowego przedsiębiorstwa. Jej początki sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Została założona w Finlandii i początkowo oferowała podkowy, uprzęże oraz derki dla koni. Z czasem jej produkty zaczęły budzić zainteresowanie również w innych krajach, co doprowadziło do otwarcia nowych filii firmy. Obecnie Horze proponuje głównie artykuły dla koni i jeźdźców, ale oferta została poszerzona o produkty dla psów (np. obroże, smycze oraz derki). Decydując się na zakupy w Horze, pamiętaj o tym, że możesz zbierać punkty PAYBACK. Wejdź na stronę Programu i sprawdź, czy są dostępne aktualne kupony pozwalające na szybsze zbieranie punktów.

Zacznij swoją przygodę z jeździectwem z Horze

Wbrew pozorom rozpoczęcie przygody z jeździectwem nie musi wiązać się z bardzo dużymi kosztami. Wystarczy zakup podstawowych akcesoriów, które zapewnią wygodę i bezpieczeństwo w czasie pierwszych godzin jazdy. Jeżeli okaże się, że faktycznie jazda konna jest twoją pasją i chcesz kontynuować naukę, możesz rozszerzyć swój ekwipunek. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz jeździć konno, czy też już masz doświadczenie w tej kwestii, sprawdź ofertę Horze. Jeżeli nie wiesz, jaki dokładnie sprzęt wybrać, możesz skonsultować się z pracownikiem sklepu – podpowie, co przyda ci się najbardziej. Zwróć też uwagę na promocje oferowane przy zapisie do newslettera sklepu.