Zbieraj °Punkty PAYBACK w Heyah 01

5 000 °P lub więcej

Subskrypcja Heyah 01 to nowoczesny sposób zakupy ofert i usług dla wszystkich, którzy cenią wygodę, wolność i czas.

Wszystko jest proste - Ofertę aktywujesz bez wychodzenia z domu. Opłata za subskrypcję jest pobierana automatycznie co 30 dni.

Wszystko jest tanie - Dostawa karty SIM jest darmowa. Pierwszy miesiąc masz za 1 pln. Później płacisz 19,99 pln/mies.

Wszystko jest logiczne - Bez umowy i bez zobowiązań. Korzystasz, kiedy chcesz, a kiedy nie chcesz - zawieszasz albo rezygnujesz.


°Punkty PAYBACK są przyznawane po zakupie oferty Heyah 01 w formie subskrypcji.

Każdy uczestnik może zamówić usługę Heyah 01 maksymalnie 3 razy w okresie 6 miesięcy.


°Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę Heyah 01 za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 100 dni od daty złożenia zamówienia na stronie Heyah 01 (po opłaceniu 3 faktur za usługę Heyah 01).

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.