Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z HBO Max

2 500 °P za subskrypcję

Największe hity kinowe, odważne historie i niezapomniane klasyki. Wszystko to w HBO Max.

Ciesz się wszystkimi naszymi przełomowymi tytułami wraz z uznanymi przez krytyków serialami i nowościami od HBO oraz Max Originals.


Oglądaj każdy film w HBO Max, łącznie z nowościami od DC i Warner Bros. Oprócz tego komedie, dramaty i klasyki, które kochasz.


Znajdź pomysł na maraton w naszej stale powiększającej się bibliotece porywających seriali, reality show i najgłośniejszych tytułów telewizyjnych.


Punkty będą przyznawane tylko za subskrypcje, w przypadku których proces rejestracji konta został zakończony podaniem prawdziwych danych (e-mail, imię, nazwisko, dane karty)

Punkty nie będą przyznawane za subskrypcje wygenerowane przez użytkowników wcześniej zarejestrowanych w HBO Max, oraz za subskrypcje anulowane przez użytkownika w ciągu pierwszego miesiąca.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

HBO Max – co to za platforma? Ile kosztuje?

Platforma streamingowa HBO Max działa na polskim rynku i w 15 innych krajach europejskich od początku marca 2022 r. Zastąpiła ona serwis HBO GO i od chwili jej premiery wszyscy dotychczasowi użytkownicy zostali automatycznie przeniesieni do unowocześnionej wersji serwisu – spójnej z najnowszymi trendami technologicznymi i jeszcze lepiej dostosowanej do potrzeb współczesnego użytkownika. Ulubione filmy i seriale z obszernej biblioteki – w tym kanały HBO1, HBO2, HBO3, Cartoon Network, Warner Bros, TNT, Studio Ghibli, DC Entertainment – możesz oglądać na dowolnej liczbie urządzeń, a w tym samym czasie z konta mogą korzystać trzy osoby. Znajdziesz tutaj m.in. kinowe hity, seriale i nowości od HBO oraz Max Originals, komedie, dramaty, klasyczne produkcje, głośne tytuły telewizyjne, ciekawe reality show i bajki dla dzieci. Zastanawiasz się, ile kosztuje HBO Max? Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj subskrypcji wybierzesz – za miesięczny abonament zapłacisz 29 zł, 99 zł lub 234,99 zł za rok z góry – dla porównania, przedłużanie miesięcznej subskrypcji przez 12 miesięcy kosztuje 359,88 zł, więc plan roczny pozwoli Ci zaoszczędzić prawie 125 zł!

Jak subskrybować HBO Max i zdobywać punkty PAYBACK?

Czy wiesz, że za subskrypcję HBO Max możesz otrzymać kilka tysięcy punktów PAYBACK? By punkty mogły trafić na Twoje konto, musisz spełnić tylko 2 warunki:

  • Jesteś nowym użytkownikiem HBO Max i nie byłeś wcześniej zarejestrowany(-a) na platformie;
  • Nie anulujesz subskrypcji w ciągu pierwszego miesiąca użtkowania serwisu.

Punkty PAYBACK możesz wymieniać na nagrody rzeczowe z różnych kategorii lub atrakcyjne vouchery do wykorzystania w wielu sklepach online.