Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy w go-sport.pl

1 °P za 3 zł

Go Sport jest siecią sklepów sportowych o zasięgu międzynarodowym, należącą do Grupy Go Sport - jednego z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych. Go Sport współpracuje z kilkudziesięcioma polskimi dostawcami i lokalnymi przedstawicielami światowych koncernów sportowych. Obecnie sieć Go Sport w Polsce liczy 21 sklepów zlokalizowanych w 12 miastach w największych centrach handlowych, w tym w samej Warszawie Go Sport posiada 7 sklepów oraz 4 sklepy w Łodzi. Jest tym samym jednym z największych dystrybutorów markowego sprzętu, obuwia i tekstyliów sportowych w Polsce.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Go-sport.pl dla pasjonatów, tworzony przez pasjonatów

Sklep go-sport.pl jest tworzony przez pasjonatów sportu. Ludzi takich samych jak ty, dla których liczy się wysoka jakość produktów oferowanych klientom. Możesz liczyć na pomoc przy doborze sprzętu i odzieży. Wybieraj też spośród wielu produktów najlepszych sportowych marek, w tym Adidas, Nike, Asics czy New Balance.

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór odzieży sportowej oraz bielizny, która wykonana jest z wysokiej jakości dzianin funkcyjnych. Ćwiczenie w nich staje się o wiele bardziej komfortowe. Znajdziesz tutaj też obuwie, które przeznaczone jest do różnych rodzajów aktywności fizycznej – biegania, nordic walkingu czy trekkingu. Wśród wielu propozycji znajdują się produkty dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Go-sport.pl – szeroki wybór sprzętu sportowego i turystycznego

Go-sport.pl to też szeroki wybór sprzętu sportowego oraz turystycznego, a także różnego rodzaju akcesoriów. Dlatego niezależnie od tego, czy uwielbiasz długie godziny jazdy na rowerze, pływanie, czy też wypady poza miasto pod namiot, u naszego partnera znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Zajrzyj też do zakładek „Sale” oraz „Oferta miesiąca”, by sprawdzić, co aktualnie jest w promocji.

Jednak to nie wszystko. Wraz ze sklepem go-sport.pl możesz zbierać również punkty PAYBACK. Wystarczy, że bezpośrednio z naszego serwisu zostaniesz przekierowany na stronę naszego partnera. Możesz wówczas zbierać kolejne punkty w ramach zakupów. Sprawdź też wcześniej, czy są dostępne aktualne kupony pozwalające na szybsze zbieranie punktów u naszych partnerów.