Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na goboo.com

1 °P za 3 zł

Budujemy marketplace w nowy MARKOWY sposób. GOBOO to globalna platforma e-commerce do sprzedaży inteligentnych gadżetów. Ściśle współpracujemy z najbardziej renomowanymi markami, aby tworzyć tę platformę. Możesz zalogować się do GOBOO w każdej chwili, aby kupić dowolny przedmiot bez żadnych obaw.

Kupuj w stylu Goboo!

- Wyselekcjonowane produkty. Wysoki poziom selekcji w sklepie sprawi, że każdy Twój wybór będzie dobrym wyborem

- Ekskluzywny asortyment. Bądź pierwszym, który zdobędzie flagowy produkt wybranych marek "prawdopodobnie szybciej niż niektórzy YouTuberzy, których śledzisz".

- Najlepsza cena. Bliski związek między Goboo a producentami oznacza, że mogą zaoferować najlepszą cenę.

- Bezpieczne płatności. Gwarancja bezpieczeństwa w każdej transakcji na platformie Goboo oraz pełna kontrola w przypadku zwrotu środków.

- Szybka dostawa. Większość przedmiotów obejmuje darmowa przesyłka w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

- Sprawne działanie. Skorzystaj z naszej unikalnej kombinacji wiedzy technologicznej i profesjonalnego wsparcia pracowników, aby rozwiązać codzienne problemy, duże i małe.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.