Co kupić na prezent dla gracza komputerowego? Sprawdź w sklepie genesis-zone.com!

1 °P za 3 zł

W Genesis projektujemy i tworzymy szeroką gamę produktów, które pomagają graczom na różnych poziomach zaawansowania osiągać nowe cele i rozwijać swoje umiejętności w wirtualnych rozgrywkach. W naszej ofercie gracz znajdzie kompleksowe rozwiązania zaprojektowane tak, aby pomóc mu w niemal każdym aspekcie rozrywki związanej z grą: od myszek i podkładek, poprzez słuchawki, różnego typu klawiatury gamingowe, akcesoria do konsol, fotele dla graczy aż po wyjątkowe gadżety dla fanów marki.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Pomysł na prezent dla gracza komputerowego

Ze względu na dużą liczbę godzin, jakie gracze spędzają przed ekranem komputera, muszą wyposażyć się w sprzęt i akcesoria wysokiej jakości, by służyły im jak najdłużej. Zajrzyj do sklepu internetowego genesis-zone.com i zobacz, jakie akcesoria dla gracza PC możesz kupić na prezent.

Jaki fotel dla gracza warto wybrać?

To absolutnie podstawowy sprzęt, z jakiego korzystają miłośnicy gier komputerowych. Fotel dla gracza musi być przede wszystkim wygodny i zapewniać odpowiedni komfort użytkowania. Powinien zapewniać wsparcie dla tułowia w postaci regulowanej poduszki zagłówkowej i lędźwiowej. Dzięki temu użytkownika nie będą bolały plecy nawet po długotrwałym siedzeniu. Najlepiej, aby fotel dla gracza był również wyposażony w dobrej jakości kółka, które podczas przemieszczania się nie będą rysowały podłogi. Przydatnym elementem takiego sprzętu gamingowego jest też hamulec. Dzięki niemu można zatrzymać fotel w stabilnej pozycji i zabezpieczyć go przed przemieszczaniem się po pomieszczeniu. Szeroki wybór modeli znajdziesz u naszego partnera, w sklepie internetowym genesis-zone.com.

Jaka klawiatura dla gracza będzie najlepsza?

Klawiatura dla gracza powinna przede wszystkim zapewniać odpowiednie podparcie dla dłoni, by nie obciążać niepotrzebnie nadgarstków. Najczęściej wybierane są modele mechaniczne, które mają wbudowane specjalne przełączniki stworzone z myślą o grających osobach. Ciekawie wygląda też sprzęt z podświetleniem. W sklepie genesis-zone.com znajdziesz dobrej jakości klawiatury dla graczy.

Jaką myszkę dla gracza kupić?

Myszka dla gracza musi przede wszystkim dobrze leżeć w dłoni. Powinna mieć też wbudowane programowalne przyciski, które każdy może spersonalizować zgodnie z własnymi preferencjami. Myszka gamingowa musi mieć szybkie sensory, by jej działanie nie spowalniało rozgrywki ani nie wpływało negatywnie na wyniki gracza. Wysokiej jakości sprzęt kupisz w sklepie genesis-zone.com

Zbieraj °Punkty PAYBACK razem ze sklepem genesis-zone.com!

Sklep internetowy genesis-zone.com jest jednym z partnerów Programu. Kupując w nim akcesoria i gadżety dla graczy, możesz zbierać °Punkty PAYBACK, a później wymieniać je na nagrody i vouchery do wybranych partnerów. Warto również je wykorzystać do obniżenia wysokości rachunków za zakupy u wybranych stacjonarnych partnerów Programu. Dołącz do Programu już dziś i zbieraj °Punkty! Każde wydane 3 zł w sklepie genesis-zone.com to 1°P więcej na twoim koncie PAYBACK. Przed dokonaniem zakupów sprawdź w aplikacji lub na naszej stronie internetowej, czy są dostępne kupony. Po aktywacji wybranego kuponu i sfinalizowaniu transakcji, na twoje konto trafią °Punkty promocyjne.