Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na garneczki.pl

1 °P za 3 zł

Sklep garneczki.pl został zaprojektowany z myślą o zaoferowaniu jak najbogatszej gamy produktów związanych z wyposażeniem kuchni oraz jadalni. Asortyment sklepu to przede wszystkim szeroki wybór naczyń kuchennych, takich jak: komplety garnków, patelnie, czajniki, jak również serwisy porcelanowe oraz wiele innych elementów wyposażenia AGD, których nie może zabraknąć w domu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Wybierz praktyczne i stylowe rozwiązania do kuchni i jadalni na garneczki.pl

Sklep garneczki.pl istnieje już od 2011 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija. W swojej ofercie ma produkty renomowanych marek, oferujących wyposażenie kuchni i jadalni. Wśród nich można wymienić m.in.: Luminarc, Guardini, Emalia Olkusz czy Krosno S.A. Produkty, jakie oferuje sklep, to m.in. garnki, naczynia do serwowania dań, patelnie, formy do pieczenia i wiele innych. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Natomiast wybrany asortyment wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie i bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach ułatwiających przygotowywanie i podawanie dań.

W ofercie sklepu znajdują się także wyroby tekstylne, w tym pościele, akcesoria dziecięce oraz plażowe. Na garneczki.pl znajdziesz też wiele ciekawych inspiracji na prezenty dla najbliższych z różnych okazji, np. ślubu, urodzin czy imienin.

Sprawne zakupy online na garneczki.pl

Garneczki.pl to nie tylko szeroki wybór akcesoriów kuchennych. To także niezwykle wygodne i sprawne zakupy – klienci mogą liczyć na szybką dostawę. Wysyłka towaru, jeżeli znajduje się on w magazynie, następuje w ciągu zaledwie 24 godzin od złożenia zamówienia. Oprócz tego, robiąc zakupy na kwotę powyżej 299 zł, można liczyć na darmową dostawę. Każdy klient ma też 30 dni na zwrot towaru. Dodatkową zachętą do zrobienia zakupów u naszego partnera jest specjalny bon powitalny, jaki otrzymuje się za zapis do newslettera.