Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na forpro.pl

1 °P za 3 zł

ForPro jednym z nielicznych w Europie sklepów z pełnym asortymentem kolekcji Nike Performance. To profesjonalne ubrania z najlepszych technologicznie tkanin oraz najnowsze, funkcjonalne modele obuwia. W nowym salonie znajdziecie także szeroki wybór kolekcji Nike Sportswear oraz bogatą kolekcję dziecięcą.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najlepsze sportowe marki w zasięgu twojej ręki

Oferta sklepu forpro.pl przeznaczona jest dla miłośników aktywnego trybu życia. Zarówno tych, dla których sport od dawna jest pasją i sposobem na życie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z regularnymi ćwiczeniami. Wśród wielu propozycji znajdziesz produkty znanych marek modowych ukierunkowanych na odzież i dodatki sportowe, w tym Nike, Adidas czy Muuv. Coś dla siebie znajdą tutaj pasjonaci biegania, ćwiczeń na siłowni, a także jogi i wielu innych aktywności sportowych. Oferta obejmuje produkty dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Sportowy styl na co dzień z forpro.pl

W sklepie forpro.pl znajdziesz nie tylko odzież do ćwiczeń. W ofercie są także ubrania, które idealnie wpisują się w nowoczesne trendy modowe, zwłaszcza styl streetwear, który jest synonimem wygody i sportowego szyku. Wśród wielu propozycji są m.in. kurtki, koszulki, bluzy i spodnie. Zajrzyj na stronę, aby sprawdzić, co jeszcze na ciebie czeka. Nie zapomnij o zakładce „Sale”, gdzie znajdują się towary objęte promocją.

Co więcej, robiąc zakupy u naszego partnera, możesz jednocześnie zbierać °Punkty PAYBACK. Zanim zalogujesz się na swoim koncie, odwiedź nasz serwis. Tam zostaniesz przekierowany na partnerski serwis. Dzięki temu każda transakcja w sklepie będzie skutkować naliczeniem kolejnych °Punktów. Przy każdych zakupach pamiętaj o wcześniejszym zalogowaniu się na portalu Programu oraz sprawdzeniu aktualnych kuponów do wybranego sklepu.