Na fiszki.pl znajdziesz fiszki do nauki języka angielskiego i nie tylko

1 °P  za 3 zł

Jakie fiszki będą najlepsze do nauki języka angielskiego?

Materiały do nauki języka obcego można przygotować samodzielnie. To jednak rozwiązanie bardzo pracochłonne i wymagające dużo cierpliwości. Pomoce naukowe dostępne w sklepie fiszki.pl są w przystępnych cenach, dlatego lepiej kupić sobie profesjonalny zestaw fiszek.

Jak uczyć się słówek angielskich z fiszek?

Fiszki są tak skonstruowane, że po jednej stronie znajduje się słówko lub fraza w języku polskim, a po drugiej w języku obcym. Na takich karteczkach mogą również zostać umieszczone zdania, które pokazują kontekst użycia danego słowa. Oczywiście fiszki zawierają też tłumaczenia na język polski. Ucząc się za pomocą fiszek, odczytujesz słówko po polsku i starasz się podać jego poprawny odpowiednik po angielsku. Kiedy ci się to uda, umieszczasz karteczkę w pudełku z zapamiętanymi słowami. Jeśli jeszcze nie zapamiętałeś danego słówka, musisz pozostawić je w pudełeczku z materiałami do nauki.

Fiszki do nauki angielskiego dla początkujących i zaawansowanych

W sklepie internetowym fiszki.pl znajdziesz ogromny wybór materiałów do nauki języka angielskiego. Możesz kupić fiszki dla osób początkujących lub dla zaawansowanych. W ofercie sklepu znajdują się również różne materiały przygotowujące do matury, związane z gramatyką lub pomagające wzbogacić słownictwo dotyczące określonej części mowy, np. czasowników.

Fiszki dla dzieci

W sklepie fiszki.pl kupisz też zestawy fiszek dla dzieci. Dostępne materiały są przeznaczone dla pociech na różnym stopniu zaawansowania – znajdziesz tu m.in. fiszki dla malucha lub starszaka. Możesz również wybrać pomoce naukowe w formie gier edukacyjnych i zabaw dla dzieci.

Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z fiszki.pl i wymieniaj na nagrody!

Fiszki.pl jest partnerem PAYBACK. Kupując tu materiały do nauki angielskiego dla siebie i swojego dziecka, zdobędziesz °Punkty. Każde wydane 3 zł to 1°P. °Punkty, które w ten sposób zbierzesz, możesz wykorzystać do obniżenia wysokości rachunków za zakupy w sklepach zoologicznych Maxi Zoo, marketach budowlanych PSB Mrówka, lub na stacjach bp Polska. Inną opcją jest wymiana zgromadzonych °Punktów na vouchery i nagrody rzeczowe u wybranych partnerów PAYBACK. Dołącz już dziś do Programu, aby zacząć zbierać °Punkty!

Pamiętaj – zanim zrobisz zakupy na fiszki.pl, sprawdź w aplikacji PAYBACK albo na naszej stronie internetowej, czy są dostępne kupony do tego sklepu. Dzięki ich aktywacji zdobędziesz dodatkowe °Punkty za zakupy u partnera Programu.