Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na fiszki.pl

1 °P za 3 zł

Nazywamy się Wydawnictwo Cztery Głowy. Od 2003 roku dzielimy się z Wami naszą pasją, a jest nią nauka. Dodajmy – skuteczna nauka.


Tworzymy FISZKI. Mały format – wielką treść.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Fiszki.pl – sprawdź, jak szybko nauczyć się języków obcych

Fiszki to narzędzia, które znacznie ułatwiają naukę języków obcych. Obecnie osoby zainteresowane tym wyjątkowym sposobem nauki mają możliwość przyswojenia zasad takich języków, jak m.in.: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, szwedzki, rosyjski, norweski i portugalski, a nawet kaszubski. W ofercie są też fiszki do nauki języków azjatyckich, w tym japońskiego. Na stronie znajdują się również materiały poradnikowe dla rodziców lub osób, które po prostu chcą się rozwijać, w tym poradniki związane z kulinariami. Oprócz tego, każdy klient może nabyć dodatkowe akcesoria ułatwiające naukę oraz przechowywanie fiszek. Ciekawą opcją są fiszki in blanco, czyli do samodzielnego wypełnienia.

Bezpieczna i błyskawiczna transakcja na fiszki.pl

Fiszki.pl to nie tylko sposób na szybką i sprawną naukę języków obcych. To także ekspresowa realizacja zamówień. Jeżeli złożysz je do godziny 12:00, zostanie zrealizowane jeszcze tego samego dnia, więc fiszki dotrą do Ciebie wręcz błyskawicznie. Nasz partner dba również o bezpieczeństwo swoich klientów – wszystkie transakcje są odpowiednio chronione. Dodatkowo każdy, kto złoży zamówienie na kwotę powyżej 99 zł, otrzyma darmową dostawę. Kupujący mogą zwrócić towar w ciągu 60 dni. Ponadto nasz partner przygotował prezent dla klientów, którzy zamówią produkt o wartości minimum 50 zł. Jaki to prezent? Odwiedź stronę fiszki.pl i sprawdź to już teraz. Czeka tam na Ciebie miła niespodzianka.