Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na Fantastyczneswiaty.pl

1 °P za 3 zł

Poszukiwacze komiksu, fantastyki i gier muszą odwiedzić Fantastyczne światy.pl. Spektrum asortymentowe obejmuje nakłady ograniczone specjalnie dla nas, nowości i bestsellery, po końcóweczki - ostatnie egzemplarze dostępnych na rynku wydań. Pomagamy wybierać, podpowiadamy i trudnych pytań o asortyment się nie obawiamy :)

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Punkty za zakupy w aplikacji mobilnej sklepu nie zostaną naliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Fantastyczne światy – miejsce w sieci idealne dla miłośników fantastyki

Księgarnia Fantastyczne światy to raj dla poszukiwaczy wszystkiego, co związane z fantastyką. Są tutaj nie tylko książki, lecz także komiksy. Wśród nich znajdują się zarówno najnowsze światowe bestsellery, jak i prawdziwe perły literatury. Miłośnicy gier znajdą tu ciekawe tytuły, które zapewnią im rozrywkę na wiele godzin, a nawet dni. Na stronie umieszczone są także informacje o planowanych nowościach. Planując zakupy u naszego partnera, nie zapomnij o wcześniejszym zalogowaniu się na swoje konto PAYBACK. Dzięki temu za każdą transakcję zostaną doliczone punkty lojalnościowe. Za każde wydane w księgarni 3 zł otrzymasz 1 punkt.

Poznaj bliżej ofertę naszego partnera

Księgarnia Fantastyczne światy to nie tylko szeroki asortyment. To także doskonała obsługa klienta oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek. Zajrzyj m.in. do zakładek Outlet i Wyprzedaż. To właśnie tam możesz znaleźć towary w atrakcyjnych cenach. Zamawiając w tej księgarni, zyskujesz pewność, że twoja przesyłka dotrze w nienaruszonym stanie, gdyż pracownicy firmy dbają o dokładne zabezpieczenie towaru przed wysyłką. Zwróć uwagę również na to, że są dostępne różne metody płatności, w tym możliwość odroczenia zapłaty nawet na 30 dni od daty zakupu. Możesz też wybrać sposób dostawy – np. odbiór osobisty w punktach stacjonarnych firmy lub w punkcie doręczyciela, a także wysyłkę firmą kurierską.