Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na e-torty.pl

1 °P za 3 zł

Dzięki serwisowi e-torty.pl możesz szybko i bez problemu wysłać wybranej osobie jej ulubiony wypiek.

Słodka niespodzianka? Tort urodzinowy? Tort imieninowy? Nic prostszego!

Wystarczy, że wybierzesz stosowny produkt i wskażesz adres dostawy.

o najszybszy i najwygodniejszy sposób zamawiania wypieków cukierniczych.

Zamówienia realizujemy w całej Polsce.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najsmaczniejsze słodkości na e-torty.pl

Specjalnością sklepu e-torty.pl z pewnością są torty, szczególnie te wykonywane na zamówienie. Można zamówić tam między innymi tort z wybranym zdjęciem czy torty 3D, w tym z wizerunkiem Smerfetki czy w kształcie Xboxa lub talerza sushi. Inna możliwość to po prostu wybór wypieku w wybranym smaku, np. czekoladowym, brzoskwiniowym czy tiramisu. Torty dostępne są również w różnych rozmiarach, dzięki czemu można perfekcyjnie dobrać je nie tylko do okazji, lecz także liczby gości. Fantastycznym dodatkiem na szczególną okazję będą też pozostałe artykuły dostępne w asortymencie. Należą do nich: bukiety, kosze owoców, świeczki, kartki oraz inne słodkości, np. pączki, babeczki czy różnego rodzaju ciasta.

Poznaj doskonałą jakość obsługi z e-torty.pl

Nie bez powodu e-torty.pl może poszczycić się Certyfikatem Jakości Usług Q. Cukiernie, z którymi serwis nawiązuje współpracę zatrudniają najlepszych fachowców, którzy słodkości tworzą z pasją. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się pysznym i doskonale wyglądającym tortem. Współpraca z licznymi cukierniami gwarantuje również świeżość wypieków, niezależnie od tego, w które miejsce Polski mają zostać dostarczone.

Certyfikat dla e-torty.pl od serwisu Opineo.pl to świadectwo nie tylko najlepszej jakości produktów, lecz także sprawnej i rzetelnej obsługi klienta. E-torty.pl to najlepszy sposób na zapewnienie jednego z najważniejszych punktów na spotkaniu, imprezie czy przy innej okazji.