Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na e-torty.pl

1 °P  za 3 zł

Najsmaczniejsze słodkości na e-torty.pl

Specjalnością sklepu e-torty.pl z pewnością są torty, szczególnie te wykonywane na zamówienie. Można zamówić tam między innymi tort z wybranym zdjęciem czy torty 3D, w tym z wizerunkiem Smerfetki czy w kształcie Xboxa lub talerza sushi. Inna możliwość to po prostu wybór wypieku w wybranym smaku, np. czekoladowym, brzoskwiniowym czy tiramisu. Torty dostępne są również w różnych rozmiarach, dzięki czemu można perfekcyjnie dobrać je nie tylko do okazji, lecz także liczby gości. Fantastycznym dodatkiem na szczególną okazję będą też pozostałe artykuły dostępne w asortymencie. Należą do nich: bukiety, kosze owoców, świeczki, kartki oraz inne słodkości, np. pączki, babeczki czy różnego rodzaju ciasta.

Poznaj doskonałą jakość obsługi z e-torty.pl

Nie bez powodu e-torty.pl może poszczycić się Certyfikatem Jakości Usług Q. Cukiernie, z którymi serwis nawiązuje współpracę zatrudniają najlepszych fachowców, którzy słodkości tworzą z pasją. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się pysznym i doskonale wyglądającym tortem. Współpraca z licznymi cukierniami gwarantuje również świeżość wypieków, niezależnie od tego, w które miejsce Polski mają zostać dostarczone.

Certyfikat dla e-torty.pl od serwisu Opineo.pl to świadectwo nie tylko najlepszej jakości produktów, lecz także sprawnej i rzetelnej obsługi klienta. E-torty.pl to najlepszy sposób na zapewnienie jednego z najważniejszych punktów na spotkaniu, imprezie czy przy innej okazji.