Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na eskk.pl

500 °P za transakcję

Kursy na eskk.pl to doskonała propozycja dla osób pragnących rozwijać swoje hobby, podnosić kwalifikacje zawodowe bądź uczyć się języków obcych bez wychodzenia z domu. To pierwsza placówka edukacyjna, która powstała w ramach European School for Correspondence Courses. Oferuje ona rozmaite kursy online bądź korespondencyjne. Każdy etap kształcenia jest opracowywany przez ekspertów w danej dziedzinie, co gwarantuje wysoką jakość

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Nauka dla zapracowanych i mieszkańców małych miejscowości

Marzysz o kursie fotografii, księgowości, a może francuskiego, jednak nie masz czasu uczęszczać na zajęcia nawet kilka razy w tygodniu? Przeszkadza Ci w tym nienormowany czas pracy lub brak tego typu kursów w Twojej miejscowości? Rozwiązanie problemu znajdziesz na eskk.pl! Liczne kursy odbywają się tu za pośrednictwem internetu bądź z pomocą materiałów, które firma wyśle do Ciebie pocztą w ustalonym terminie. W ten sam sposób możesz też przekazywać nauczycielowi swoje prace domowe. Eskk.pl zapewnia również stałą opiekę merytoryczną wykwalifikowanego specjalisty w danej dziedzinie, który dokładnie wyjaśni Ci każdy fragment, który wydaje się niejasny. Taka opcja przysługiwać Ci będzie nie tylko w trakcie trwania kursu, lecz także aż do pół roku po jego zakończeniu.

Certyfikaty i zaświadczenia bez wychodzenia z domu

W eskk.pl warto uczyć się nie tylko ze względu na możliwość zdobycia potrzebnej nam wiedzy. To także doskonały sposób, aby zyskać wartościowy dokument, w tym certyfikat, który pomoże np. w awansie lub zmianie pracy. W tym celu należy jedynie zdać odpowiedni egzamin, do którego można przystąpić nawet kilka lat po ukończeniu kursu. Eskk.pl oferuje również możliwość wystawienia dokumentów potwierdzających odbycie szkolenia czy zaświadczeń do ZUS.