Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na endo.pl

1 °P za 3 zł

Endo to znana i lubiana marka ubranek i akcesoriów, która od ponad 20 lat tworzy oryginalne produkty dla dzieci oraz ich rodziców. Endo to wygoda i unikatowy styl, powstały dzięki talentom i zaangażowaniu artystów. Priorytetem Endo, obok unikalnej koncepcji artystycznej, jest jakość detalu oraz wygoda i bezpieczeństwo najmłodszych. Endo to przemyślane konstrukcje, miękkie tkaniny dobrej jakości, staranne wykończenie i nieszkodliwe nadruki, a także przyjazna środowisku naturalnemu technologia produkcji.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Ekologia i wygoda, czyli dlaczego warto wybrać endo.pl

Ubrania dla najmłodszych powinny być przede wszystkim wygodne. Dlatego marka Endo czuwa nad procesem produkcji swoich ubranek, stosując najlepsze i przyjemne w dotyku materiały, w których dziecko z pewnością będzie czuć się swobodnie nawet podczas intensywnej zabawy. Proste wzory i zabawne nadruki z pewnością przypadną do gustu zarówno rodzicom, jak i ich pociechom. Co więcej, na endo.pl można znaleźć również koszulki czy piżamy dla dorosłych, które wzorami korespondują z kolekcją dziecięcą. To doskonały sposób na podkreślenie rodzinnych więzów. Endo to marka, która za pomocą swoich nietuzinkowych projektów potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Znajdź kultowe misie na endo.pl

Poza szerokim wyborem ubrań marka Endo oferuje również sympatyczne pluszaki dla najmłodszych – kultowe misie Endo. Na stronie endo.pl można zamówić nie tylko maskotkę, lecz także komplety ubranek dla misia, pościel, domek, meble, akcesoria kuchenne czy nawet małe wieszaczki na stroje dla przytulanki. Na endo.pl istnieje również możliwość zapakowania misia czy akcesoriów dla niego na prezent.

Na endo.pl na dzieci czekają też książeczki, które rodzic może czytać im do snu lub wykorzystać do nauki czytania. Wśród nich można znaleźć m.in. piękne baśnie czy zbiory wierszy dla najmłodszych.