Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Emirates

1 °P za 5 zł

Historia Emirates rozpoczęła się w 1985 roku, kiedy uruchomiliśmy operacje z zaledwie dwoma samolotami. Nasz zysk netto za 2015 rok był rekordowy - 1,9 miliarda dolarów, o 56% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Rozszerzyliśmy naszą sieć do 153 punktów na sześciu kontynentach, a naszą flotę do 251 samolotów. W ubiegłym roku zanotowaliśmy rekord - 51,9 milionów pasażerów!.


Inspirujemy podróżników z całego świata dzięki naszej rosnącej sieci światowych połączeń, wiodącej w branży rozrywce inflight, regionalnej kuchni oraz światowej klasy usługom. Emirates est idealnie dopasowany dla podróżujących, którzy chcą latać w najwyższym poziomie komfortu i wygody, zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.