Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na emag.pl

1 °P za 3 zł

Sklep eMAG.pl umożliwia zakupy online przede wszystkim elektroniki, np. sprzętów RTV i AGD. Na stronie znaleźć można też między innymi meble, kosmetyki oraz zabawki dla dzieci. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych cenach. EMAG.pl, znany wcześniej jako Agito.pl, to idealny wybór na specjalną okazję, np. Święta Bożego Narodzenia, gdy chcemy szybko i wygodnie kupić prezenty dla przyjaciół i całej rodziny.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Jakość i różnorodność na eMAG.pl

Podstawowy asortyment sklepu eMAG.pl stanowi sprzęt elektroniczny, w tym: telefony, tablety, telewizory, podzespoły i akcesoria komputerowe, a także małe i duże AGD oraz rzeczy niezbędne do prowadzenia domu. Sklep ten oferuje jednak znacznie więcej. Kupić tam da się bowiem również meble do właściwie każdej części domu, a nawet do ogrodu. Poza tym jeszcze: zabawki i akcesoria dziecięce (w tym smoczki czy butelki do karmienia), akcesoria do samochodu, ubrania, sprzęt sportowy, książki, filmy i muzykę czy artykuły szkolne. Ta niesamowita różnorodność na eMAG.pl pozwoli za jednym zamówieniem kupić prezenty, np. na Gwiazdkę, zarówno dla seniora, jak i malucha. Można też po prostu zrobić większe zakupy do domu i nie martwić się dużymi kosztami przesyłki czy czekaniem na kilka paczek.

Zaufanie i wygoda

Strona eMAG.pl cieszy się także ogromnym zaufaniem klientów, poleca ją bowiem aż 98% kupujących. Co więcej, każdy klient ma możliwość śledzenia zamówienia, a przy tym może zrezygnować z zakupów do 14 dni bez podania przyczyny. W eMAG.pl istnieje również opcja rozłożenia na raty zakupów powyżej 250 złotych w systemie 10×0%. Wystarczy tylko wypełnić wniosek online, by natychmiast móc cieszyć się wybranym asortymentem. W sklepie można też skorzystać z oferty Outlet, zawierającej pełnowartościowe produkty zazwyczaj pochodzące ze zwrotów w czasie 14 dni od zakupu bądź z uszkodzonym opakowaniem.