Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na edoti.pl

1 °P za 3 zł

Edoti.pl to sklep internetowy inny niż wszystkie. Jeśli jesteś facetem, któremu zależy na modnym i stylowym wyglądzie – dobrze trafiłeś! Z premedytacją obalamy mit, że wysoka jakość musi iść w parze z równie wysoką ceną.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jesli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Sklep odzieżowy stworzony z myślą o mężczyznach

Sklep edoti.com został stworzony z myślą o aktywnych mężczyznach, którzy wiedzą, czego oczekują od mody. Mężczyznach, którzy nie boją się codziennych wyzwań i stają im naprzeciw z podniesionym czołem. W ofercie naszego partnera znajdziesz między innymi szeroki wybór odzieży męskiej – od bluz, poprzez swetry i koszule, aż po spodnie. Czeka tutaj na Ciebie również szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów i dodatków, np. czapek, okularów, ręczników, szalików i wielu innych. A jeśli szukasz czegoś w naprawdę okazyjnej cenie, zajrzyj do zakładki Sale.

Nie tylko dla mężczyzn – zobacz, dlaczego kobiety również powinny odwiedzić edoti.com

Sklep edoti.com ukierunkowany jest w głównej mierze na modę męską. Jednak także panie znajdą tutaj coś dla siebie. W sklepie przygotowane zostały stylowe akcesoria i dodatki damskie. Kobiety znajdą tutaj między innymi obuwie na każdą porę roku, torebki oraz breloczki do kluczy.

Jeżeli masz konto PAYBACK, z edoti.com możesz zbierać punkty. Wystarczy, że na naszej stronie wybierzesz sklep i zostaniesz przekierowany na stronę docelową. Następnie robisz zakupy tak, jak zawsze. Za każde wydane 3 zł, otrzymasz 1 punkt PAYBACK. Nie zapomnij też sprawdzić, czy w serwisie są dostępne aktualne kupony, umożliwiające odbiór większej liczby punktów za transakcje w sklepie.