Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na ecco.com

1 °P za 3 zł

ECCO jest światowym liderem wśród marek obuwniczych. Firma zbudowała swój sukces na designie, skórze wysokiej jakości oraz innowacyjnej technologii. Założona w 1963 roku marka ECCO jest jednym z największych producentów obuwia na świecie, który czuwa i zarządza każdym etapem produkcji skóry, butów czy sprzedaży detalicznej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Najwyższa jakość i dopracowany styl

Ecco.com jest znane i cenione przede wszystkim za doskonałą jakość swoich wyrobów. Zakupione na stronie produkty z pewnością przetrwają wiele sezonów w nienagannym stanie, co czyni je bardzo opłacalnym wyborem. Nie bez znaczenia dla renomy firmy jest również klasyczny, a przy tym niepowtarzalny design oferowanych na ecco.com butów i toreb. Można tam znaleźć zarówno botki, sneakersy czy mokasyny, jak i letnie sandałki oraz obuwie outdoorowe. Niektóre modele są ponadto wzmocnione membraną Gore-Tex – innowacyjnym materiałem, który zapewnia stopie niesamowity komfort nawet w przypadku długiej i trudnej wędrówki. A to wszystko przy zachowaniu starannie zaprojektowanego, przyjemnego dla oka fasonu. Dzięki ecco.com nie musisz rezygnować ze stylu, aby czuć się wygodnie.

Szybkie i wygodne zakupy

W trosce o swoich klientów ecco.com caly czas usprawnia proces zakupów na swojej stronie internetowej. Obecnie umożliwia nie tylko zamawianie obuwia czy toreb z magazynu wprost do domu, jak dzieje się w przypadku większości sklepów internetowych. Ecco.com pozwala również dokonać rezerwacji w najbliższym salonie, który znajdziemy dzięki umieszczonej na stronie wyszukiwarce. Można też skorzystać z możliwości zamówienia butów z salonu do domu czy do salonu z magazynu. Każdy klient znajdzie więc najlepszą opcję dla siebie. W ecco.com istnieje także opcja sprawdzenia, czy wybrany model znajduje się w poszczególnych salonach, co znacznie ułatwi jego odszukanie i ewentualną przymiarkę.