Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na ebox24.pl

1 °P za 4 zł

eBox24.pl to Twój Tani i Solidny Kurier. eBOX24.pl to portal umożliwiający każdemu dostęp do usług kurierskich najlepszych firm w atrakcyjnych cenach. 

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Bezpieczna dostawa dla każdego klienta z ebox24.pl

Firma ebox24.pl z zaangażowaniem podchodzi do każdego ze swoich klientów, zarówno większych, jak i mniejszych firm, a także osób prywatnych. Oznacza to nie tylko rzetelne wykonanie zleconych przedsiębiorstwu obowiązków, lecz także wsparcie do końca realizacji usługi, w której pośredniczy.

Filarem platformy ebox24.pl jest współpraca oparta na partnerstwie oraz uczciwości. Nie operuje sloganami np. o 100% terminowej dostawy, ponieważ na tę składają się czynniki, których nie można przewidzieć. Oferuje jednak pomocną dłoń, pomagając klientom w tym, aby przesyłka dotarła do adresata bądź, w razie potrzeby, powróciła do nadawcy. A to wszystko nawet po przekazaniu jej w ręce kuriera z wybranej przez klienta firmy.

Prostota i wygoda

Współpracę z ebox24.pl ułatwiają również niezwykle proste procedury, które ustala platforma. Wystarczy tylko wpisać parametry przesyłki na stronie, wybrać kuriera, podać swoje dane, opłacić zamówienie i wydrukować list przewozowy. Potem można już spokojnie czekać ze swoją paczką na kuriera, który odbierze ją spod wskazanego adresu.

Co więcej, na stronie ebox24.pl znajduje się również przejrzysty cennik wraz ze spisem dopłat dla poszczególnych firm kurierskich, dzięki czemu można szybko obliczyć orientacyjny koszt przesyłki. To ogromne ułatwienie, zwłaszcza dla zapracowanych osób, pozwalające uchronić klienta przed przykrą niespodzianką. Na platformie ebox24.pl można również znaleźć poradnik dotyczący przesyłania towarów nietypowych, jak felgi, opony czy dłużyce. Firma oferuje także różne typy przewozów, podzielone głównie ze względu na gabaryty przesyłki. Wszystko dla wygody klienta i sprawnej współpracy.