Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na e-zegarki.pl

1 °P za 3 zł

Sklep e-Zegarki.pl oferuje doskonałej jakości zegarki uznanych firm, w tym modele dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Znajdziesz tu najlepsze czasomierze sprowadzane do Polski jedynie oficjalną drogą, co jest gwarancją oryginalności każdego z nich. Zegarki sportowe, eleganckie czy komunijne? E-Zegarki.pl oferuje je wszystkie, a nawet wiele więcej. Produkty zawierają szczegółową specyfikację, dzięki czemu bez trudu znajdziesz coś dla siebie. Za każde wydane na e-Zegarki 3 złote zyskasz 1 °Punkt na PAYBACK.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Najlepsze modele zegarków? Tylko na e-Zegarki.pl!

Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, na e-Zegarki.pl z pewnością odkryjesz idealny produkt dla siebie. To nie tylko klasyczne modele na eleganckich, skórzanych paskach czy metalowych bransoletach. To także zegarki sportowe z barometrem, wysokościomierzem czy kompasem, zasilane światłem lub sterowane radiowo. Panie znajdą tu delikatne modele w różnych kolorach oraz ze zdobioną tarczą, a dzieci z uroczymi ozdobami, w tym ze zwierzątkami. Sklep e-Zegarki.pl oferuje również bardziej klasyczne modele przeznaczone dla najmłodszych, idealne np. na Pierwszą Komunię.

Najbardziej znane, lubiane i ekskluzywne marki zegarków, jak Casio, Tommy Hilfiger, Lacoste, Ferrari czy Hugo Boss – to wszystko możesz znaleźć na e-Zegarki.pl. W dodatku są one w atrakcyjnych cenach, nie tylko dzięki licznym wyprzedażom.

E-Zegarki.pl dba o swoich klientów

Sklep e-Zegarki.pl to gwarancja najlepszej obsługi klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma doskonale wie, jak sprostać wymaganiom zamawiających. Szybka i sprawna wysyłka, a także ciekawe gratisy dołączane do zamówień powyżej określonej kwoty zapewniają im wierność klientów przez długi czas. Przyciągają również wielu nowych zainteresowanych. Taka polityka sprawia, że zakupy w sklepie są prawdziwą przyjemnością.