Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z eSporting.pl

1 °P za 3 zł

Sklep e-sporting.pl, dzięki 20 latom doświadczenia na rynku, zapewnia klientom nie tylko buty, odzież czy artykuły sportowe najwyższej jakości, lecz także ekspresową realizację zamówienia. Wysokie standardy obsługi oraz szeroki wybór artykułów uznanych marek w niezwykle atrakcyjnych cenach to wizytówka e-sporting.pl. To dzięki temu firma cieszy się tak dużym powodzeniem wśród sportowców i miłośników sportowego stylu. Co więcej, za każde wydane tam 3 złote można zyskać 1 punkt PAYBACK.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Znajdź najlepsze marki na e-sporting.pl!

Strona e-sporting.pl słynie przede wszystkim ze sprzedaży butów sportowych najlepszych marek w atrakcyjnych cenach, również na licznych wyprzedażach. Można znaleźć tam obuwie między innymi takich producentów, jak: Reebok, Nike, Adidas, Puma, Kappa, New Balance, Vans czy Converse. Sklep oferuje buty do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, np.: koszykówki, piłki nożnej, tenisa czy sportów wodnych.

Poza obuwiem na stronie zakupić można również odzież czy akcesoria sportowe, w tym produkty z najnowszych kolekcji, doskonale wpasowujące się w obowiązujące trendy. Asortyment e-sporting.pl idealnie sprawdzi się zarówno u osób zajmujących się sportem profesjonalnie, jak i tych, które po prostu cenią sobie niezobowiązujący, sportowy styl.

Z e-sporting.pl można liczyć na najwyższe standardy

Sklep e-sporting.pl to nie tylko produkty uznanych marek. To także najwyższe standardy obsługi, zapewniające wierność klientów przez wiele lat, a także stały napływ nowych osób zainteresowanych ofertą sklepu. E-sporting.pl zyskał między innymi certyfikat serwisu Opineo.pl, potwierdzający nie tylko uczciwość, lecz także stabilność marki. Zamówienia realizowane są w ciągu 24h, a zwrot możliwy jest nawet przez 100 dni, co podkreśla prokliencką postawę firmy.