Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na e-glamour.pl

1 °P za 3 zł

Perfumeria E-Glamour.pl sprzedażą i dystrybucją perfum zajmuje się od 2006 roku. Nasz asortyment stale powiększa się i dostosowuje do potrzeb klientów. W ofercie odnajdą Państwo oryginalne perfumy i kosmetyki najlepszych światowych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i promocjami. Co tydzień atrakcyjne promocje i przeceny do 70% ceny sklepowej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Oryginalne kosmetyki na E-Glamour.pl

Perfumeria E-Glamour.pl sprzedaje wyłącznie oryginalne kosmetyki od uznanych marek. Kupując na tej stronie, można mieć pewność, że produkt, który zostanie dostarczony pochodzi ze sprawdzonego źródła. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny i liczne promocje. E-Glamour.pl to doskonałe miejsce, by odnaleźć odrobinę luksusu dla siebie lub wybrać interesujący prezent dla przyjaciół czy rodziny.

Co więcej, na można tu kupić nie tylko produkty najbardziej znanych marek, lecz także te oferowane przez niszowych producentów. Dzięki tak szerokim możliwościom wyboru najlepszych kosmetyków każdy znajdzie tam produkt idealny dla siebie.

E-Glamour.pl to bezpieczeństwo Twoich zakupów

Perfumeria E-Glamour.pl, dzięki długiemu istnieniu na rynku, może pochwalić się dużym doświadczeniem oraz sprawdzonymi kontaktami handlowymi. Dlatego też zapewnia oryginalny towar najwyższej jakości. Szybka dostawa, już nawet w 48h po złożeniu zamówienia, pozwala cieszyć się wybranymi produktami w mgnieniu oka. W razie pomyłki w zamówieniu błyskawicznie można naprawić problem. Wystarczy tylko odesłać produkty do 14 dni od daty ich otrzymania, aby odzyskać pełną kwotę. A to wszystko nawet za 30% ceny rynkowej.

Strona E-Glamour.pl jest również laureatem wielu nagród, w tym drugiego miejsca w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo w 2019 roku w kategorii Zdrowie i Uroda.