Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na duka.com

1 °P za 3 zł

Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu. To właśnie w niej koncentruje się życie całej rodziny. Wiedzą o tym doskonale twórcy marki DUKA, którzy kierują się w swojej pracy ideą Kitchen Life. DUKA to sklep internetowy, w którym znajdziesz wyjątkowe akcesoria kuchenne, dopasowane do swoich potrzeb. Wyróżnia je nie tylko oryginalny styl i modne wzornictwo, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa, gwarantowany przez producenta.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

• Punkty nie są naliczane za zakup kart podarunkowych.

Poznaj markę Duka – wybierz produkty do domu

Marka Duka powstała w pierwszej połowie ubiegłego wieku w szwedzkim mieście Linköping. To właśnie tam otworzono pierwszy sklep z logo naszego partnera, który oferował naczynia kuchenne, porcelanę i szkło. Duka bardzo szybko zyskała sobie uznanie klientów w całej Szwecji, a w 1962 roku, w wyniku połączenia z innymi firmami, funkcjonowała już cała sieć sklepów. Dziś markę wyróżnia ciekawe wzornictwo oraz obsługa klientów na najwyższym poziomie. Obecnie sklepy Duka znajdują się w wielu krajach europejskich. Zakupy możesz też robić wygodnie przez Internet. To właśnie sklep internetowy jest partnerem Programu PAYBACK.

Rób zakupy wygodnie w sklepie internetowym Duka i zbieraj punkty PAYBACK

Decydując się na produkty marki Duka, otrzymujesz ponadczasowe wzornictwo, praktyczne rozwiązania i produkty, które będą ci służyć przez długie lata. To nie tylko przydatne przedmioty kuchenne czy jadalniane, lecz także ciekawe dekoracje pomieszczeń. Pamiętaj, że robiąc zakupy w sklepie internetowym Duka, zbierasz punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł na twoje konto wpłynie 1 punkt. Jeżeli chcesz zdobyć więcej środków, aktywuj dostępne na stronie kupony. Dzięki temu przy zakupach otrzymasz także punkty bonusowe. W efekcie o wiele szybciej uzbierasz środki potrzebne do odebrania wymarzonej przez ciebie nagrody. Przykładowo, możesz je wykorzystać do odebrania vouchera lub obniżyć przy ich pomocy rachunki za zakupy u jednego z partnerów stacjonarnych.