Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na duka.com

1 °P za 3 zł

Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu. To właśnie w niej koncentruje się życie całej rodziny. Wiedzą o tym doskonale twórcy marki Duka, którzy kierują się w swojej pracy ideą Kitchen Life. Duka.com to sklep internetowy, w którym znajdziesz wyjątkowe akcesoria kuchenne, dopasowane do swoich potrzeb. Wyróżnia je nie tylko oryginalny styl i modne wzornictwo, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa, gwarantowany przez producenta. Robiąc zakupy na stronie duka.com, za każde wydane 3 zł w sklepie internetowym Duka, otrzymujesz 3 punkty PAYBACK.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Duka.com – filozofia Kitchen Life na co dzień

Historia marki Duka sięga lat 20. ubiegłego wieku. Jej ojczyzną jest szwedzkie miasto Linköping, a założycielem – Hjalmar Blomkvist, który właśnie w tej miejscowości w roku 1920 otworzył sklep ze szkłem, porcelaną i naczyniami kuchennymi. Momentem przełomowym był rok 1962, kiedy przedsiębiorstwo połączyło się z 16 innymi sklepami z tej branży, tworząc markę Duka. Jej popularność szybko przekroczyła granice rodzimej Skandynawii. Tym, co wyróżnia naczynia i akcesoria kuchenne Duka, jest ciekawe wzornictwo połączone z bezpieczeństwem, niezawodnością i wyjątkową trwałością. Filozofia Kitchen Life to idea kuchni jako przestrzeni, w której koncentruje się życie całej rodziny, a także miejsce odpowiednie do spędzania czasu z przyjaciółmi. Artykuły kuchenne Duka pomagają stworzyć wyjątkowy klimat, którym chcemy się dzielić z najbliższymi.

Udane zakupy w sklepie duka.com

Zarówno w sklepach stacjonarnych producenta, jak i w sklepie internetowym duka.com można znaleźć szeroki wybór artykułów kuchennych, takich jak garnki łączące tradycję z nowoczesnym podejściem, porcelana i szkło stołowe, akcesoria do parzenia kawy i herbaty, a także oryginalne dekoracje i tekstylia. Unikatowość i wysoka jakość produktów Duka sprawiają, że są one rozpoznawalne w całej Europie. Szeroki asortyment jest gwarancją udanych zakupów, a także znalezienia wyjątkowych prezentów dla bliskich.