Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na diabetyk24.pl

1 °P za 3 zł

Diabetyk24.pl pierwszy sklep internetowy, którego głównym profilem działalności jest szeroka sprzedaż profesjonalnych i światowych wytwórców urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii, w tym książek i fachowych czasopism.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Diabetyk24.pl – oferta dla osób chorujących na cukrzycę

Tym, co w szczególny sposób wyróżnia sklep diabetyk24.pl, jest doskonała znajomość potrzeb osób chorujących na cukrzycę. Zespół pracowników tworzą eksperci z dziedziny diabetologii, edukatorzy oraz sami diabetycy. Wiedza merytoryczna personelu połączona z otwartością na sugestie klientów jest gwarantem jak najlepszego dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb. W sklepie bez problemu można zrealizować zlecenie NFZ i kupić produkty sprowadzane z zagranicy. Cenną część asortymentu stanowią książki i fachowe czasopisma poświęcone cukrzycy, a także – co bardzo ważne – odpowiedniej diecie. Jakość usług sklepu jest wysoko ceniona przez klientów, czego dowód stanowi wyróżnienie przyznane przez serwis Opineo.pl w 2016 roku na podstawie opinii konsumentów.

Bezpieczeństwo i wygoda zakupów online

Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa klientów sklep korzysta z niezawodnych algorytmów płatności online oraz przesyłu danych osobowych. Dużym wsparciem dla klienta jest doświadczony personel, dzięki któremu wybór jak najlepszego w danej sytuacji rozwiązania nie nastręcza problemów. Warto zapoznać się także z dostępnym na stronie Poradnikiem, w którym poruszane są tematy dotyczące dbania o zdrowie i dobre samopoczucie osób chorych na cukrzycę. Wysyłka zamówionych artykułów realizowana jest w ciągu 24 godzin od momentu opłacenia zakupów. Zwrot towaru bez podawania przyczyny możliwy jest do 14 dni od daty zakupu.