Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na dekoria.pl

1 °P za 2 zł

Dekoria od kilku lat zajmuje się produkcją dekoracyjnych artykułów tekstylnych. Naszym priorytetem jest wysoka jakość wyrobów produkowanych z wysokogatunkowych tkanin.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dekoria.pl – najmodniejsze dodatki do Twojego domu

Sklep Dekoria.pl to miejsce, w którym możesz znaleźć unikatowe i ciekawe akcesoria do swojego domu. Nad tym, aby dokładnie wyselekcjonowane produkty dostępne były dla wszystkich klientów, codziennie czuwa rzesza specjalistów zajmujących się aranżacją wnętrz. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania idealnych produktów do wnętrz, to możesz skorzystać z oferowanych przez dekoria.pl inspiracji, a nawet zakupić gotowy komplet mebli i dodatków użytych w wybranej konfiguracji. Wiele zdobytych wyróżnień, takich jak Laur Klienta czy Dobra Marka, sprawia, że bez wahania można zaufać radom stylistek z dekoria.pl i zainspirować się proponowanymi przez nie rozwiązaniami. Sklep oferuje najmodniejsze produkty w rozsądnych cenach. W asortymencie znajdziemy też meble, dywany, pokrowce na sofy IKEA, oświetlenie, dekoracje oraz wyroby ceramiczne i porcelanowe. Firma umożliwia również bezpłatny plan metamorfozy Twojego mieszkania. Aby go otrzymać, wystarczy wysłać zdjęcie swojego wnętrza i opisać, jaki styl oraz kolory lubimy najbardziej.

Produkty na miarę Twojego mieszkania

Oferta sklepu dekoria.pl to także dodatki szyte na miarę. Jeśli potrzebujesz czegoś w niestandardowych rozmiarach, specjaliści wykonają to dla Ciebie z największą dokładnością. Wśród produktów szytych na miarę znajdują się te, które przydadzą się w każdym domu, np.: zasłony, obrusy, narzuty czy firany. Dodatki z dekoria.pl są doceniane, ponieważ do ich wytworzenia wybiera się materiały wysokiej jakości. Przed zamówieniem pełnowymiarowego produktu, klient może zdecydować się na maksymalnie 10 próbek, które zostaną do niego wysłane darmowym listem priorytetowym. Wybierając dekoria.pl, masz pewność, że oferowane usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Potwierdza to wysoka ocena jednego z internetowych serwisów opiniotwórczych, według którego z dekoria.pl jest zadowolonych aż 99% klientów.