Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na dekoracjadomu.pl

1 °P za 3 zł

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się stylowe lampy, ozdoby ścienne, designerskie meble, zegary, niepowtarzalne obrazy przestrzenne i rzeźby, wyroby z metaloplastyki oraz wiele innych artykułów dekoracyjnych. Inspirujemy się zarówno klasycznym wzornictwem jak i najnowszymi trendami. Służymy profesjonalną poradą, oferujemy wyroby wysokiej jakości, gwarantujemy bezpieczną i terminową wysyłkę towarów.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dekoracjadomu.pl – inspirujące pomysły

W sklepie internetowym dekoracjadomu.pl można znaleźć zarówno tradycyjne dodatki, jak i niezwykle oryginalne, inspirowane klasycznymi oraz najnowocześniejszymi trendami ozdoby z metaloplastyki czy minimalistyczne obrazy i rzeźby przestrzenne. Propozycje sklepu to niewyczerpane źródło inspiracji do aktywnego tworzenia przestrzeni. Z pomocą chętnego do pomocy zespołu można urządzić wnętrze swojego mieszkania w sposób wyjątkowy, zgodny z naszą oryginalną wizją własnej przestrzeni i sposobem, w jaki chcemy jej na co dzień doświadczać. Sklep posiada bogatą ofertę oryginalnych przedmiotów użytkowych, a także typowo dekoracyjnych, utrzymanych w różnych stylach, m.in.: skandynawskim, minimalistycznym, rustykalnym, boho czy vintage. Już starożytni wiedzieli, że otaczanie się pięknymi przedmiotami sprzyja lepszemu samopoczuciu i wspiera kreatywność. Dodatki mają duże znaczenie w aranżacji wnętrza. Pozwalają zmienić jego wygląd i charakter bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu. To również doskonały pomysł na prezent w zasadzie na każdą okazję, a już na pewno na parapetówkę.

Bezpieczne zakupy w dekoracjadomu.pl

Produkty oferowane w sklepie internetowym dekoracjadomu.pl posiadają najwyższą jakość, a zakupy i płatność online są bezpieczne, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii. Zespół pracowników dokłada wszelkich starań, aby zamówienia zostały zrealizowane w krótkim terminie i z największą dbałością o wysoki standard obsługi klienta. Zakupione produkty można zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu.