Zbieraj punkty w sklepie deichmann.pl

1 °P za 3 zł

Sklep On-line firmy Deichmann to modne buty w wyjątkowych cenach dla wszystkich, teraz do kupienia przez Internet wraz z punktami Payback. Punkty Payback zostaną przyznane jedynie za transakcje dokonane w sklepie On-line. Oferta nie dotyczy sklepów stacjonarnych Deichmann.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Udane zakupy tylko w sklepie Deichmann

Deichmann oferuje obuwie doskonałej jakości na każdą okazję i w atrakcyjnych cenach. Jednak propozycja sklepu to nie tylko buty. Na stronie internetowej dostępna jest również damska i męska odzież, a także dodatki, takie jak: plecaki, torby, szaliki, rękawiczki czy skarpetki. Deichmann współpracuje ze sławnymi osobami. Do ich grona dołączyła np. Rita Ora, która stworzyła autorską kolekcję obuwia. Można ją nabyć zarówno stacjonarnie, jak i online. Obsługa sklepu internetowego jest łatwa i intuicyjna. Produkty są podzielone na cztery główne kategorie – damskie, męskie, dziecięce i sportowe. Każda z nich dzieli się dalej na podkategorie, które kierują do odpowiednich zakładek z odzieżą, obuwiem lub dodatkami. Dla osób, które poszukują dodatkowych informacji, czynna jest bezpłatna infolinia. Przydatną funkcją okazuje się możliwość wyszukania sklepu we wskazanej przez użytkownika okolicy.

Bezpieczne zakupy internetowe

Decydując się na zakupy online, można być pewnym, że proces płatności jest bezpieczny. Sklep Deichmann zadbał o specjalne zabezpieczenie SSL, które zapewnia ochronę danych i bezpieczeństwo transakcji. Dokonanie płatności jest możliwe za pobraniem lub online z użyciem internetowych serwisów płatniczych lub kart kredytowych Visa i MasterCard. Każda dostawa jest realizowana nieodpłatnie przez Pocztę Polską lub firmę kurierską DHL. Czas oczekiwania to średnio 48 godzin. Zamówienie może zostać zwrócone w przeciągu 30 dni od daty dostarczenia przesyłki – nieodpłatnie w sklepie stacjonarnym lub wysłane na adres wskazany przez Deichmann na koszt klienta.