Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na dax.com

1 °P za 3 zł

Dax Cosmetics to kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, ochronne do opalania, a także produkty do makijażu. Stanowi je pięć marek: YOSKINE, CASHMERE, PERFECTA, DAX SUN, DAXMEN i CELIA. Wysokie standardy i jakość produktów potwierdzają liczne wyróżnienia i nagrody. Zakupy w sklepie online to najprostszy sposób aby wybrać odpowiednie kosmetyki skomponowane tylko dla Ciebie. Robiąc zakupy w sklepie internetowym korzystasz z licznych promocji – oszczędzasz!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dax cosmetics – najlepsze kosmetyki w zasięgu ręki

Internetowy sklep Dax Cosmetics oferuje wybór spośród bardzo szerokiej gamy produktów. Znajdziemy w nim między innymi odmładzające luksusowe kosmetyki marki Yoskine. Z kolei wielokrotnie nagradzana marka Perfecta proponuje moc produktów: od balsamów czy peelingów do twarzy i ciała aż po kosmetyki antybakteryjne dla młodzieży. Zakupy w sklepie internetowym są bardzo opłacalne ze względu na to, że regularnie pojawiają się w nim czasowe promocje obejmujące jedną bądź kilka marek. Ponadto, to właśnie w sklepie internetowym dostępne są wszystkie nowości kosmetyczne.

Wygodne zakupy w Dax Cosmetics

Robienie zakupów w sklepie internetowym Dax Cosmetics jest bardzo wygodne – produkty podzielone są nie tylko według marek, ale również na poszczególne kategorie, takie jak na przykład “rodzaj pielęgnacji” czy “linia kosmetyków”. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś idealnego dla siebie. Dodatkowo, na stronie wyszczególnione są obowiązujące promocje, np. za zakupy w sklepie możesz otrzymać darmową pomadkę do ust. Zamawiając produkty, mamy do wyboru kilka sposobów dostarczenia przesyłki: przez kuriera, Pocztę Polską bądź odbiór paczki w RUCHu. Przesyłki są darmowe przy zamówieniach o wartości powyżej 300 zł.