Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na cremedelacreme.com

1 °P za 3 zł

Crème de la Crème powstał, aby gromadzić w jednym miejscu najlepsze certyfikowane organiczne kosmetyki. Wiemy, że łatwo zginąć w gąszczu marek, które tylko udają „zielone” dlatego nasz zespół wybrał tylko te, których stosowanie dostarczy Ci najwięcej przyjemności, a Twojej skórze najbardziej wartościowych składników. Jakość wszystkich marek, które tu znajdziesz została również potwierdzona przez renomowane instytucje certyfikujące, aby dać Ci pewność, że wybierasz to, co naprawdę najlepsze. W naszej ofercie znajdziesz zarówno marki, które zdążyły zdobyć popularność i uznanie wśród polskich konsumentów oraz takie, które odkryliśmy podczas naszych poszukiwań i uznaliśmy za absolutnie wyjątkowe.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Crème de la Crème – kosmetyki dla wymagających

Oferta internetowego sklepu Crème de la Crème została skomponowana z uwzględnieniem skuteczności i jakości składników naturalnego pochodzenia oraz etycznego procesu produkcji, zakładającego absolutny szacunek dla zwierząt i przyrody. Ważne są także wygląd i skład opakowania. Ideą pomysłodawczyń i założycielek sklepu jest promowanie marek, które produkują naturalne kosmetyki najlepszej jakości, ale jednocześnie nie zapominają o ekologicznym i ładnym opakowaniu, które elegancko się prezentuje na półce. Podejście to przekłada się również na realizację zamówień – wszystkie paczki przygotowywane są osobiście przez właścicielki sklepu, z dbałością o estetykę oraz szybki termin realizacji. Możliwe jest także zamówienie kosmetyków na prezent w specjalnym, szykownym opakowaniu.

Moc płynąca z natury

W naturze można znaleźć składniki, które wspierają zdrowie i urodę, działając w harmonii z ludzkim organizmem. Odpowiednie wykorzystanie tego potencjału sprawia, że możemy stworzyć kosmetyki przyjazne zarówno dla siebie, jak i całej przyrody, a jednocześnie bardzo skuteczne. Syntetyczne substancje dodawane do większości produktów kosmetycznych dostępnych na rynku, takie jak parabeny, SLS, SLES, mają negatywny wpływ na kondycję organizmu. Ich wyeliminowanie czy też ograniczenie przyczynia się do poprawy zdrowia, wyglądu i samopoczucia. Wszystkie kosmetyki dostępne w Crème de la Crème są wolne od szkodliwych substancji i certyfikowane oraz kontrolowane przez międzynarodowe instytucje – Soil Association i COSMOS.