Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na clarins.pl

1 °P za 3 zł

Francuska marka kosmetyczna, stworzona z miłości i szacunku do piękna kobiet. Lider na rynku pielęgnacji selektywnej w Europie.

Clarins. Ty, przede wszystkim.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Clarins.pl – naturalność w dobrej cenie

Kosmetyki firmy clarins.pl są tworzone wyłącznie na bazie naturalnych składników. Rośliny używane w procesie produkcyjnym są dokładnie selekcjonowane ze względu na swoje właściwości, co sprawia, że produkty tej marki są niezwykle delikatne i przyjazne dla skóry. Clarins.pl jest producentem, który zdaje sobie sprawę z tego, że każda kobieta jest wyjątkowa, właśnie dlatego kosmetyki podzielone są na kategorie ze względu na wiek, typ skóry, preferencje oraz pory roku. W ofercie sklepu nie mogło także zabraknąć produktów dedykowanych mężczyznom – kosmetyków do golenia, kremów i balsamów nawilżających, pielęgnacyjnych oraz przeciwstarzeniowych.

Wygodne i bezpieczne zakupy

Zakupy na clarins.pl są niezwykle proste i atrakcyjne. Firma oferuje swoim klientom możliwość wypróbowania produktów w mniejszej wersji, aby ułatwić dobór odpowiednich kosmetyków. Do każdego zakupu dołączane są 3 miniaturki. Za produkty możesz płacić online za pomocą karty lub przelewem. W przypadku zakupów powyżej 199 zł dostawa jest darmowa.