Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy razem z City Handlowy

6 000 °P lub więcej

Citi Handlowy to bank, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach.
Karta kredytowa Citi Siplicity to:

- atrakcyjne koszty wydania i użytkowania karty, które możesz obniżyć aktywnie korzystając z karty,

- wygodny kredyt do 56 dni,

- komfortowe raty dostępne od ręki,

- rabaty i nagrody za transakcje,

- Google Pay i Apple Pay, czyli twoja karta w telefonie,
Aplikuj o kartę wygodnie, bez wychodzenia z domu: złóż wniosek online, zrób sobie selfie, kartę otrzymasz pocztą.
Punkty PAYBACK są przyznawane za zamówienie i zawarcie umowy korzystania z karty kredytowej Citi Simplicity klientom, którzy nie skorzystali z prawa do odstąpienia od umowy.
Punkty PAYBACK zostaną naliczone wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia warunków przyznania punktów. Uczestnik może skorzystać z promocji jednokrotnie.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.