Zbieraj °Punkty w sklepie internetowym ccc.eu

1 °P za 3 zł

CCC to lider na rynku sprzedaży detalicznej oraz jeden z największych producentów obuwia w Polsce. Grupa CCC posiada ponad 1 242 punktów sprzedaży na całym świecie i nieustannie rozwija się otwierając kolejne. W CCC znajdziesz wyjątkowe kolekcje butów damskich, męskich i dziecięcych, a także akcesoria, dodatki, galanterię skórzaną oraz torby i walizki podróżne.


Wybieraj spośród marek takich, jak: Lasocki, Jenny Fairy, DeeZee,Sprandi, New Balance, Puma, Reebok, Adidas oraz wiele innych.


Duży wybór butów damskich, męskich i dziecięcych na każdą okazję!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

CCC – buty na miarę Twoich potrzeb

Marka CCC pojawiła się na rynku w 1996 roku. Początki były skromne, jednak od tego czasu wiele się zmieniło i CCC jest jedną z największych detalicznych spółek obuwniczych nie tylko w Polsce, ale i na terenie Europy Środkowej. Jest to też jeden z największych producentów obuwia w Europie. Tak długie doświadczenie pozwala projektantom marki tworzyć nie tylko obuwie zgodne z najnowszymi trendami, ale także zapewniające pełny komfort stopom w czasie chodzenia. Pod szyldem CCC można kupić buty różnych marek – nie tylko należących do spółki. Wśród nich są m.in.: Puma, Adidas, Gino Rossi czy New Balance. Sprawia to, że wybór obuwia jest naprawdę szeroki. Co ważne, praktycznie każdy model jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów. Dzięki temu również osoby o bardzo małych i bardzo dużych stopach znajdą tutaj coś dla siebie.

CCC – modnie, stylowo i w przystępnej cenie

Kupując obuwie u naszego partnera, możesz liczyć na przystępne ceny, także w przypadku znanych marek. Firma często organizuje różne promocje dla swoich klubowiczów. Zazwyczaj są one sezonowe lub na określone typy obuwia. Warto zatem śledzić informacje z newslettera CCC.

W każdym sezonie dostępne są nowe buty zgodne z najnowszymi trendami w modzie. Jednak jeśli masz swój ukochany model, nie musisz się martwić. Ponadczasowa stylistyka nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest dostępna w sklepie CCC.

Dodatkowo możesz do zakupionych tu butów dobrać stylowe dodatki. CCC oferuje bowiem nie tylko obuwie, ale i torebki oraz drobną galanterię skórzaną i tekstylną.