Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z C&A

1 °P za 3 zł

Sklep internetowy C&A to idealne połączenie tradycji, modnych stylów i dobrej obsługi. C&A oferuje duży wybór modnej odzieży dla dzieci i dorosłych w cenie na każdą kieszeń. Dodatkowo jest jednym z wiodących producentów ubrań wykonanych z certyfikowanej bawełny organicznej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Co znajdziesz w sklepach C&A?

Szukasz idealnych dżinsów, jesiennego płaszcza, letniej sukienki, a może kompletujesz właśnie wyprawkę dla niemowlaka? W sklepie internetowym C&A bez problemu znajdziesz te wszystkie produkty. Asortyment obejmuje kolekcje odzieży i dodatków dla mężczyzn, kobiet i dzieci w każdym wieku. Znajdziesz tu codzienne i odświętne stylizacje, ubrania sportowe, bieliznę, stroje kąpielowe, obuwie, ubrania ciążowe, odzież plus size, a także akcesoria, które staną się dopełnieniem Twojej stylizacji. Marka podąża za aktualnymi trendami i oferuje odzież na każdą porę roku wykonaną z najlepszej jakości bawełny.

Jak kupować w sklepach C&A i zbierać punkty PAYBACK?

Czy wiesz, że podczas zakupów w sklepie internetowym C&A możesz zbierać punkty PAYBACK? Każde wydane 3 zł to jeden punkt, a wartość tę możesz zwiększyć nawet 20 razy dzięki kuponom promocyjnym, których aktualną – stale poszerzaną – ofertę znajdziesz w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej Programu. Aby punkty naliczały się prawidłowo, wejdź na stronę sklepu internetowego za pośrednictwem platformy PAYBACK. Zgromadzone punkty możesz przeznaczyć na nagrody rzeczowe z kategorii np. Galanteria i dodatki lub na kartę podarunkową do wykorzystania w innym sklepie odzieżowym.