Zbieraj °punkty PAYBACK w Banku BNP Paribas - Konto z Kartą Filmową

4 000 °P

BNP Paribas Bank Polska oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Misją BNP Paribas Bank Polska jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas.


°Punkty PAYBACK są przyznawane przez PAYBACK po złożeniu wniosku o założenie „Konta z Kartą Filmową", zawarciu umowy o prowadzenie konta oraz wykonaniu w ciągu 30 dni od otwarcia konta minimum 1 transakcji kartą wydaną do tego konta lub BLIKiem.


°Punkty PAYBACK zostaną naliczone przez PAYBACK wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji. Oferta dla nowych klientów BNP Paribas (czyli osób, które nie były klientami banku w ciągu 12 poprzedzających miesięcy). Z jednego adresu IP może zostać złożony jeden wniosek na powyższy produkt. Z promocji można skorzystać jeden raz.

Informacje o sklepie

Chcesz zbierać °punkty kupując w Banku BNP Paribas - Konto z Kartą Filmową i nie masz jeszcze konta? Załóż je tutaj >