Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na bezpiecznarodzina.pl

1 °P za 3 zł

W naszym sklepie znajdują się zegarki GPS dla dzieci i seniorów, sportowe smartwatche, opaski S.O.S. dla osób starszych, a także lokalizatory osobiste, GPS dla zwierząt i GPS do auta. Oferujemy urządzenia, które gwarantują jeszcze lepszy komfort życia i bezpieczeństwo w domu – kamery wewnętrzne i zewnętrzne, czujniki dymu, czadu, gazu, czy zalania, a także wygodne rozwiązania z dziedziny SMART HOME.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Zadbaj o swoich bliskich z bezpiecznarodzina.pl

W sklepie internetowym bezpiecznarodzina.pl znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby chronić swoich bliskich, nawet wtedy, gdy nie ma Cię obok nich. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, gdzie są, dzięki zaawansowanym lokalizatorom. Możesz zdecydować się na specjalny smartwatch, dostępny w stylistyce odpowiadającej zarówno gustom maluchów, jak i seniorów. Jest on wyposażony nie tylko w usługę lokalizacji, lecz także w możliwość szybkiego połączenia telefonicznego czy przycisk S.O.S., który alarmuje o niebezpieczeństwie. Inna opcja to zainstalowanie specjalnej aplikacji na telefon, która pokaże, gdzie znajduje się dana osoba, a nawet przyśle powiadomienie, np. gdy dziecko dotrze do domu. Aplikacja pozwala również wydzielać całe strefy, dzięki czemu można szybko zauważyć, że dziecko opuściło już strefę „szkoła”. Na stronie bezpiecznarodzina.pl możesz zakupić również lokalizator dla swojego pupila, który jest niezwykle pomocny, np. w przypadku ucieczki lub zaginięcia ulubieńca.

Z bezpiecznarodzina.pl zadbasz o wspólny dobytek

Bezpiecznarodzina.pl dba również o bezpieczeństwo twojego majątku. Jedną z oferowanych opcji jest nadajnik samochodowy GPS, który nie tylko pozwoli sprawdzić, dokąd jeżdżą np. twoje dzieci, lecz także zaalarmuje Cię w przypadku kradzieży samochodu.

W sklepie znajdziesz również szereg usług monitorowania domu. Niewielkie kamerki wewnętrzne i zewnętrzne przesyłają sygnał na wybrane urządzenie, na którym zainstalowana jest specjalna aplikacja, dzięki czemu można sprawdzić, nawet z daleka, czy nic złego nie dzieje się w domu lub ogrodzie. Kamera przekazuje obraz w jakości full HD, przy czym jest on widoczny nawet w nocy.