Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy w Bee

1 °P za 3 zł

Szeroki wybór produktów - głównie żywności, kosmetyków i produktów dla dzieci - sprawia, że Bee.pl jest idealnym sklepem dla każdej polskiej rodziny. Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów, a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Gwarantujemy fachową pomoc i zapraszamy na udane zakupy!

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Poznaj moc płynącą z natury – zajrzyj na stronę sklepu Bee

Sklep Bee oferuje szeroki wybór produktów naturalnych, które wspomagają dietę, wzbogacając ją o cenne składniki odżywcze. Wśród wielu propozycji znajdziesz m.in. produkty pozwalające na oczyszczenie organizmu z toksyn, suplementy dla kobiet, sportowców oraz preparaty wzmacniające układ odpornościowy. Oprócz tego w szerokiej ofercie sklepu można znaleźć zdrową żywność, w tym produkty dla wegan i wegetarian. Spróbuj także aromatycznych kaw oraz herbat, przetworów i wielu innych produktów, które z pewnością na długo zagoszczą w twoim domu. Pamiętaj, że robiąc zakupy w sklepie Bee, zbierasz również °Punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze zdrowym żywieniem i aktywnością fizyczną, możesz też skorzystać z bogatej oferty publikacji książkowych dostępnych na stronie.

Szukasz zabawek rozwijających kreatywność dziecka? Sprawdź ofertę naszego partnera

Jeżeli chcesz już od małego zainteresować swoje dziecko otaczającym je światem, pokazać, że warto obserwować to, co dzieje się wokół nas i w ten sposób uczyć malucha, sprawdź ofertę kreatywnych zabawek. Wśród wielu ciekawych propozycji znajdziesz m.in. drewniane puzzle, klocki, a także magnesy w kształcie zwierząt i pojazdów. Zobacz też produkty zachęcające dzieci do zabawy na świeżym powietrzu, takie jak np. hulajnogi typu 2w1. Decydując się na taki pojazd, dobierz od razu odpowiednie zabezpieczenie dla dziecka (m.in. kask). Wówczas twoja pociecha będzie mogła bezpiecznie i beztrosko się bawić.