Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na bdsklep.pl

1 °P za 3 zł

bdsklep.pl to supermarket internetowy, w którym znajdziesz szeroką ofertę asortymentową. Ponad 10 000 oryginalnych produktów z kategorii: spożywcze, środki czystości, artykuły dziecięce, akcesoria domowe, kosmetyki. Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Bdsklep.pl – kompleksowe zakupy przez internet

Bdsklep.pl można z całą pewnością nazwać supermarketem internetowym. Znajdziesz tu wszystko, co oferują markety stacjonarne, a nawet jeszcze więcej. Podział wszystkich produktów dostępnych w sklepie na poszczególne kategorie znacznie ułatwia zrobienie zakupów. Interesujące Cię towary możesz wyszukać również przy pomocy „lupki”.

Dodatkowo możesz tego dokonać, siedząc wygodnie w swoim domu. Nie musisz chodzić pomiędzy alejkami i pchać przed sobą niewygodnego wózka. Wystarczy, że klikniesz w wybrany przez siebie produkt i już znajduje się on w koszyku.

Bezpieczne i tanie kupowanie z bdsklep.pl

Zakupy online są w pełni bezpieczne dzięki wdrażanym przez sklep rozwiązaniom. Korzysta on między innymi z systemu zabezpieczającego logowanie się na stronę. Dzięki temu Twoje dane osobowe są w pełni zabezpieczone. Również transakcje dokonywane w sklepie są chronione. Opłat za zamówienia można dokonywać przez systemy bezpiecznych płatności internetowych.

Bdsklep.pl to także przystępne ceny. W wielu przypadkach są one atrakcyjniejsze niż te proponowane przez sklepy stacjonarne. Oprócz tego, zapisując się do newslettera sklepu, można zyskać kolejne profity. Jednym z nich jest darmowa dostawa na pierwsze zakupy. Drugi to możliwość korzystania z 5% rabatu przy każdych kolejnych zamówieniach z tego sklepu.

Pamiętaj też o możliwości zbierania punktów PAYBACK wraz z bdsklep.pl. Za każde wydane tutaj 3 zł otrzymasz 1 punkt w naszym programie.