Zbieraj punkty PAYBACK z Kontem 360° w Banku Millennium

3 500 °P za założenie konta

Bank Millennium jest ogólnopolskim, nowoczesnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurując we wszystkich segmentach rynku finansowego. To tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu.


Punkty zostaną naliczone za wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonanie jednej transakcji kartą wydanej do otworzonego konta lub transakcji BLIK w kolejnym pełnym miesiącu następującym po podpisaniu umowy oraz wyrażenie zgód wymaganych w regulaminie. Z udziału w promocji są wykluczone osoby biorące wcześniej udział w promocji zgodnie z zapisami regulaminu


KAMPANIA Z PROCESEM ON-LINE

BONUS! nawet 360 zł od banku

0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego

0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dlaczego warto założyć Konto 360°?

Korzystasz z konta za 0 zł w dowolnym miejscu i czasie:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego;
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej;
  • 0 zł za obsługę karty debetowej;
  • 0 zł za wygodne przelewy BLIKIEM na numer telefonu;
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów;
  • za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18-26 lat. Obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Opłaty obowiązujące przy braku spełnienia powyższych warunków oraz inne szczegóły oferty zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych oraz Płatności Mobilnych BLIK, a także w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A. oraz Regulaminie otwierania rachunków w Banku Millennium S.A. z wykorzystaniem foto weryfikacji tożsamości klienta. Powyższe dokumenty dostępne są w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl.