Zbieraj punkty PAYBACK w Banku Millenium

3 500 °P za założenie konta

Bank Millennium jest ogólnopolskim, nowoczesnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurując we wszystkich segmentach rynku finansowego. To tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu.

Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu wniosku o założenie Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student oraz zawarciu umowy o prowadzenie tego konta.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji. Oferta dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów Banku Millennium. Z oferty nie mogą również skorzystać osoby, które brały wcześniej udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank Millennium lub inny podmiot w ramach, której otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student.

Premia w wysokości 200 zł zostanie wypłacona przez Bank Millennium po spełnieniu łącznie następujących warunków:

1. zawarciu umowy o konto do 22.06.2020 r.

2. wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

3. aktywowaniu aplikacji mobilnej Banku Millennium do 30.09.2020 r. oraz w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r.:

a) zasileniu nowo otwartego konto tak, aby suma wpływów zewnętrznych na konto w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 PLN oraz

b) w każdym z ww. miesięcy dokonaniu co najmniej jednej płatności kartą do tego konta lub za pomocą usługi BLIK.

Szczegółowe warunki dostępne są na stronie z ofertą.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.