Zbieraj punkty PAYBACK w Bancovo

4 000 °P za pożyczkę

Innowacyjna platforma pożyczkowa Bancovo powstała, by uprościć trudny proces wnioskowania o gotówkę. Przygotowuje i prezentuje realne oferty banków i firm pożyczkowych. Wystarczy tylko jeden wniosek na platformie Bancovo, aby otrzymać wiele propozycji różnych pożyczek i kredytów. Dzięki temu w domowym zaciszu, bez kurierów i konieczności kontaktu z infolinią, można wybrać i wziąć najlepszą pożyczkę.

Punkty PAYBACK są przyznawane po dokonaniu skutecznej rejestracji na Bancovo.pl, złożeniu wniosku o udzielenie pożyczki gotówkowej, kredytu bankowego lub konsolidacji bankowej za pośrednictwem platformy Bancovo i zawarciu umowy na podstawie tego wniosku.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone wyłącznie po przejściu na stronę promocji za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji. Uczestnik może skorzystać z promocji jednokrotnie.

Loyalty Partner Polska działa w charakterze pośrednika kredytowego w rozumieniu ustawy o kredycie konsumenckim, szczegółowe informacje o charakterze współpracy na www.payback.pl/finanse.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.