Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Avon

1 °P za 3 zł

AVON to światowy lider w branży kosmetycznej. To znana i ceniona na całym świecie marka kosmetyków. Firma powstała w 1886 roku. AVON to firma, która nakłada tusz na rzęsy ale i zapewnia środki do życia. Z jednej strony walczy ze zmarszczkami, a z drugiej prowadzi batalię z Rakiem Piersi.


Avon to firma, która nigdy się nie zatrzymuje, ciągle się rozwija i nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale również je wyznacza. Kosmetyki, które znajdują się w jej ofercie, zawsze odznaczają się najwyższą jakością i dlatego marka od lat pozostaje na topie.


°Punkty PAYBACK naliczane są tylko po przejściu przez stronę payback.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online AVON www.avon.pl i dokonaniu tam zakupu. °Punkty PAYBACK naliczane są tylko za zakupy dokonane przez klientów indywidualnych. Nie są naliczane w przypadku zalogowania się na stronie jako Konsultantka w Klubie Avon i późniejszym dokonaniu zakupu. Aby °Punkty mogły zostać naliczone wybraną formą dostawy zakupów powinna być dostawa kurierem lub do punktu odbioru (nie poprzez konsultantkę).

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.