Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na avans.pl

1 °P za 5 zł

Sklep internetowy Avans dostarcza Klientom pełen asortyment sprzętu AGD / RTV. Od najprostszego czajnika, poprzez chłodziarki, pralki czy sprzęt do zabudowy, sprzęt RTV jak telewizory, sprzęt audio, czy produkty multimedialne.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Avans.pl – tu znajdziesz wszystko dla miłośników elektroniki i jeszcze więcej

Sklepy Avans zasłynęły z tego, że w ich ofercie znaleźć można było wysokiej klasy sprzęt elektroniczny, a także wyposażenie kuchni czy łazienki (pralki, lodówki, małe sprzęty AGD). Jak sytuacja prezentuje się w sklepie online? Dziś oferta avans.pl niczym nie ustępuje temu, co można było znaleźć w sklepach stacjonarnych. Co więcej, obecnie wszyscy klienci mogą mieć dostęp do takiego samego asortymentu niezależnie od miejsca zamieszkania.

Oferta sklepu cały czas się poszerza. Poza elektroniką i artykułami gospodarstwa domowego można w nim znaleźć również sprzęt fotograficzny, konsole i gry, a także sprzęt sportowy i rekreacyjny. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy ogrodów i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Poznaj jakość zakupów na avans.pl

Sklep internetowy Avans to przede wszystkim szeroki wybór asortymentu. Jednak warto podkreślić, że dba on też o bezpieczeństwo swoich klientów. Dzięki temu transakcje przeprowadzane online są zabezpieczone odpowiednimi systemami. Chronione są także dane osobowe klientów.

Do zalet zakupów na avans.pl zaliczyć należy również gwarancję najniższej ceny. Na czym ona polega? Jeżeli klient znajdzie oferowany na avans.pl towar taniej w innym sklepie, jego cena zostanie jeszcze bardziej obniżona.

Warto też wspomnieć o sposobie obsługi zamówień w sklepie internetowym Avans. Każdy klient może liczyć na darmową wysyłkę, jeżeli wartość jego zamówienia przekroczy 99 zł. Wszystkie zamówienia, niezależnie od wielkości czy sposobu zapłaty, są realizowane ekspresowo. Klient może otrzymać zamówiony towar już drugiego dnia od daty złożenia zamówienia.