Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na Amso

1 °P za 3 zł

AMSO to sklep oferujący sprzęt poleasingowy: komputery, laptopy, monitory, dyski, drukarki, faksy oraz akcesoria. To znana i lubiana marka na rynku elektroniki komputerowej. Oferowane są wysokiej jakości sprzęty w bardzo dobrych cenach.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Amso.pl – przekonaj się, że stać Cię na wysokiej klasy sprzęt elektroniczny

Sprzęt elektroniczny wysokiej klasy może służyć przez długie lata. Jednak z reguły jest bardzo drogi, szczególnie ten zaliczany do klasy biznes. Istnieje jedno rozwiązanie, które pozwala nabyć go w przystępnej cenie. Jest nim zakup już używanego sprzętu poleasingowego, który znajduje się w bardzo dobrym stanie. Zazwyczaj wymaga jedynie drobnych „zabiegów kosmetycznych”, jak wymiana baterii na nową. Niekiedy nawet to nie będzie potrzebne, by móc w pełni użytkować sprzęt o dobrych parametrach i wydajności. W ten sposób można za niewygórowaną kwotę kupić między innymi komputery, monitory, faksy czy telefony komórkowe.

Amso.pl – nie tylko sprzęt poleasingowy

Oprócz sprzętu poleasingowego, sklep amso.pl oferuje także możliwość zakupu nowych urządzeń. Ciekawą opcję stanowi ponadto konfigurator kupowanego sprzętu, dzięki czemu można wybrać, jaką pojemność będzie miał dysk twardy, oraz rodzaj pamięci operacyjnej. Możliwy jest też wybór systemu operacyjnego komputera. Co istotne, za pośrednictwem strony możesz również wynająć lub odkupić komputer.

Poza tym wraz z amso.pl możesz zbierać punkty programu PAYBACK. Wystarczy, że zanim wejdziesz na stronę sklepu partnerskiego, zalogujesz się w naszym serwisie. Tam odszukaj nazwę sklepu i wciśnij opcję przekierowania. W ten sposób zyskasz możliwość zdobywania nowych punktów. Za każde wydane tutaj 3 zł otrzymasz 1 punkt lojalnościowy w naszym Programie.