Zbieraj punkty PAYBACK za zakup na alsen.pl

1 °P za 3 zł

ALSEN.pl to jedna z największych sieci franczyzowych w Polsce działająca na rynku nowych technologii. Do sieci należy ponad 400 sklepów na terenie całego kraju. Salony komputerowe należące do sieci zajmują się sprzedażą detaliczną oraz oferowaniem usług w zakresie profesjonalnego serwisu i wsparcia technicznego. Na ofertę ALSEN składają się m.in. zestawy komputerowe, laptopy, urządzenia mobilne, wszelkiego rodzaju komponenty i peryferia komputerowe, rozwiązania telekomunikacyjne, a także urządzenia drukujące i materiały eksploatacyjne. Sieć ALSEN popularyzuje metodę zakupów przez Internet z możliwością odbioru osobistego zakupionego towaru w wybranym sklepie na terenie całego kraju.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Alsen.pl – szeroki wybór sprzętu elektronicznego

Alsen.pl to przede wszystkim szeroka oferta dotycząca sprzętu komputerowego. Są tu między innymi: komputery stacjonarne, laptopy oraz podzespoły do komputerów osobistych. Odpowiedni sprzęt dla siebie znajdą tutaj osoby zajmujące się tworzeniem grafik, filmów czy potrzebujące go do pracy biurowej. W sklepie została wydzielona też strefa gracza. Każdy pasjonat gier znajdzie w niej wszystko to, co potrzebne jest do grania w komfortowych warunkach. Są również gry na PC oraz konsole. Sklep posiada najbardziej znane i lubiane tytuły, a także nowości pojawiające się na rynku.

Oprócz tego, Alsen.pl oferuje wiele modeli nawigacji samochodowych, telefonów, telewizorów oraz sprzętu fotograficznego.

Kupuj online, odbieraj w sklepie stacjonarnym

Alsen.pl to część firmy, w której skład wchodzą również sklepy stacjonarne. Pozwala to odebrać zamówione online rzeczy za darmo w wybranym salonie sprzedaży. Jeżeli w Twoim mieście nie ma sklepu Alsen, możesz zdecydować się na inną formę odbioru zamówienia. W przypadku, gdy kwota zamówienia przekroczy 199 zł, możesz liczyć na darmowy transport.

Do udogodnień związanych z zakupami na alsen.pl zaliczyć można również możliwość rozłożenia ich na raty. Firmy natomiast mogą korzystać z leasingu.

Na stronie głównej sklepu znajdziesz też artykuły poradnikowe oraz przedstawiające nowości ze świata elektroniki. Zaglądaj do nich regularnie, by zawsze być na bieżąco.