Zbieraj punkty PAYBACK w Alior Banku

4 000 °P za konto

Alior Bank jako bank uniwersalny kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej działalności łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości.

Punkty PAYBACK są przyznawane przez PAYBACK po złożeniu wniosku o założenie Konta Jakże Osobistego, zawarciu umowy o prowadzenie tego konta w ciągu 30 dni od wysłania wniosku oraz wykonaniu płatności kartą wydaną do konta w ciągu 60 dni od podpisania umowy o konto.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone przez PAYBACK wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji. Oferta dostępna jest tylko dla nowych klientów Alior Banku, czyli osób, które w okresie dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie miały konta w Alior Banku. Uczestnik może skorzystać z promocji jednokrotnie.

Reklamacje i zapytania odnośnie Platformy PAYBACK Finanse i naliczania punktów za produkty finansowe powinny być składane do Loyalty Partner Polska.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty PAYBACK zostaną naliczone przez PAYBACK wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji. Oferta dostępna jest tylko dla nowych klientów Alior Banku, czyli osób, które w okresie dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie miały konta w Alior Banku. Uczestnik może skorzystać z promocji jednokrotnie.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.