Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na alensa.pl

1 °P za 3 zł

Sieć marki Alensa, która obejmuje Alensa.pl, działa od 2007 roku. Sprzedajemy tylko oryginalne soczewki kontaktowe dostarczane nam przez autoryzowanych producentów. Produkty, które oferujemy, są dokładnie takie same jak u znanych optyków lub w znanych salonach. Ponieważ jesteśmy aktywni w 29 krajach europejskich i posiadamy tak dużą bazę klientów, jesteśmy w stanie nabyć nasze produkty od producentów po niższych cenach.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Alensa.pl – postaw na jakość cenioną od lat

Alensa to sieć sklepów optycznych, która istnieje na rynku już od 2007 roku. Swoim działaniem obejmuje takie kraje, jak: Dania, Finlandia, Włochy, Wielka Brytania czy Niemcy. Firma działa wyłącznie online, co pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów zakupu oferowanych przez nią towarów.

Szeroki asortyment i oryginalne produkty renomowanych producentów przyciągają klientów, którzy szukają sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań. W ofercie Alensa.pl są między innymi: soczewki kontaktowe, płyny i pudełka do ich przechowywania, a także oprawki okularowe. Znajdziesz tu również szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych.

Wybierz soczewki dostosowane do Twoich potrzeb

Alensa.pl to jednak przede wszystkim szeroki wybór soczewek kontaktowych. Możesz tutaj kupić takie, które będą idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i wady wzroku. Dostępne są między innymi: soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne. Również osoby, które mają astygmatyzm, mogą zaopatrzyć się tu w soczewki. Dla nich przeznaczone są specjalne soczewki toryczne.

Ciekawą propozycja są także soczewki pozwalające na zmianę koloru oczu. Wystarczy jedna chwila, aby zmienić np. oczy niebieskie w brązowe. A jeśli idziesz na bal przebierańców, możesz skorzystać z szerokiego wyboru soczewek z serii Crazy. Będą one doskonałym uzupełnieniem szalonej stylizacji, np. upiornej panny młodej czy potwora z filmów. Barwione soczewki dostępne są w wersji korekcyjnej i zerowej.

Na stronie znajdziesz też szereg porad dotyczących noszenia i pielęgnacji soczewek kontaktowych oraz dbania o oczy.