Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na agatameble.pl

1 °P za 3 zł

Sklep internetowy agatameblePL należy do sieci polskich salonów wyposażenia wnętrz AGATA S.A., która obejmuje również kilkadziesiąt wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Od ponad 60 lat kreujemy trendy w branży wnętrzarskiej, stale wprowadzając do sprzedaży nowe kolekcje mebli, dodatki i akcesoria dekoracyjne. Chcemy, aby nasi klienci razem z nami spełniali swoje najskrytsze marzenia o funkcjonalnych i pięknych wnętrzach.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

Agata Meble – postaw na polską tradycję

Marka Agata Meble ma już blisko 70 lat! Początkowo firma funkcjonowała pod nazwą Bytomskie Fabryki Mebli i została założona w 1952 roku. Dzisiaj to znana i ceniona sieć stacjonarnych sklepów meblowych oraz rozwijający się sklep internetowy, który jest partnerem Programu. Wybierając meble „od Agaty”, otrzymujesz przepiękne, nowoczesne sprzęty, które zachwycają nie tylko wyglądem, lecz także jakością wykonania. Jednocześnie stawiasz na polski kapitał i pomagasz się rozwijać krajowej przedsiębiorczości. Pamiętaj, że oprócz mebli w sklepie internetowym kupisz też szereg dodatków i dekoracji do domu, które pomogą ci podkreślić charakter wnętrza oraz stworzyć w nim wyjątkowy klimat. Na stronie partnera znajdziesz wiele inspiracji, które pozwolą ci ciekawie urządzić mieszkanie. Zaglądaj także regularnie do zakładek Wyprzedaże i Promocje – pojawiają się tam liczne produkty w okazyjnych cenach.

Zbieraj punkty PAYBACK, urządzając dom i mieszkanie

Zakupy w sklepie internetowym Agata Meble są niezwykle przyjemne. Wszystko dzięki przejrzystemu podziałowi na kategorie. To jednak nie jest jedyna ich zaleta. Kupując meble i dodatki do wnętrz, możesz zbierać podstawowe punkty PAYBACK. Jeśli chcesz ten proces przyspieszyć i jeszcze szybciej odbierać nagrody dla uczestników Programu, aktywuj dostępne kupony do tego sklepu. Znajdziesz je zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w aplikacji.