Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na 51015kids.eu

1 °P za 3 zł

W sklepie internetowym 5.10.15 znajdziesz wszystko, co potrzebne do modnego i wygodnego ubrania dziecka od stóp do głów. Są tutaj produkty przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Możesz zamówić ubrania codzienne, jak i odświętne. Czekają na Ciebie również atrakcyjne promocje, które pozwolą na zakup ubrań w jeszcze lepszych cenach. Zakupy w 5.10.15 to także szansa na zbieranie punktów PAYBACK. 3 zł wydane na zakupy, to 1 punkt.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

5.10.15 – moda dla małych i dużych dzieci

Sklep internetowy 5.10.15 to część marki znanej i cenionej już od 25 lat. Ubrania oferowane przez tę firmę doskonale pasują do dzieci – są wygodne, w żywych kolorach i mają ciekawe kroje, które zapewniają swobodę ruchów. Wśród wielu propozycji znajdziesz tu coś dla małego miłośnika sportowego stylu, ale i małej damy, która zawsze chce wyglądać elegancko. Marka produkuje ubrania dla dzieci do 12. roku życia.

Warto podkreślić, że obok modnego stylu ubrania 5.10.15 charakteryzują się wysoką jakością. Są produkowane z najlepszych materiałów, z zachowaniem dbałości o najmniejsze detale.

Wygodne zakupy online z 5.10.15

Zakupy w 5.10.15 to czysta przyjemność. Nie tylko ze względu na szeroki asortyment i przystępne ceny ubrań dla dzieci. Sama czynność kupowania jest bardzo prosta, a ponadto można wybrać dowolny sposób dostawy towaru. Jedną z nich jest odbiór osobisty. Dlatego, jeżeli w Twoim mieście jest sklep stacjonarny, możesz liczyć na darmową dostawę przy zamówieniu o wartości min. 49 zł. W innych przypadkach darmowa dostawa dostępna jest dla zakupów o wartości powyżej 199 zł. Możliwa jest wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej lub zamówienie do punktu odbioru.

Jeśli szukasz inspiracji nie tylko modowych, ale i związanych z rodzicielstwem, możesz zajrzeć na blog prowadzony przez sklep. Dowiesz się tam wielu ciekawych rzeczy, które pomogą Ci pokonywać codzienne wyzwania rodziców.